Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession valóban nettó...

Profession valóban nettó béreket közöl, vagy csak munkáltatók trükkje bruttót nettóként feltüntetni?

Figyelt kérdés

Annyira magasak egyes helyeken ahol meg van adva hogy nem tudom elhinni, szerintem megtévesztésböl a munkáltatók bruttót nettóként hirdetik meg.

Mert bruttóként nézve béreket reálisak de nettóban hihetetlenek



2020. febr. 23. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Tényleg nettó bérek.

Ha bemész a hirdetésbe, ott is írják a leírásban.

2020. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A bruttót adják meg szerintem. A nettó attól is függ milyen adókedvezményeket tudsz igénybe venni.
2020. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

"Tényleg nettó bérek.


Ha bemész a hirdetésbe, ott is írják a leírásban.“


És honnan a f***ból tudja egy X cég mennyi lesz az én nettóm? tudja hány gyerekem és azok hény évesek egyedülálló vagyok-e vagy nős van van-e tartós betegségem stb??


Mert ha mindezt tudja rólam (és ugyan honnan tudja ) CSAK AKKOR TUDHATJA A nettómat.

2020. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3#


Valószínűleg az alap nettó bérre gondolnak, nem pedig az adókedvezményekkel dúsítottra.

2020. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
akkor is röhej írja ki a bruttót és egy netes bérkalk progival bárki 10 mp alatt kiszámolhatja (ha már fejben nem tudja az istenbarma)
2020. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
A profession semmit sem közöl. A profession-ön az jelenik meg, amit a hirdető kiír.
2020. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csakis bruttó bérek lehetnek,mert úgy feltételezve abszolút reális a bérezés,de ha alap kedvezmények nélküli a megadott netto fizetés,extrém magas bérek jönnek ki amit semmiképpen sem tudok valósnak elfogadni.
2020. febr. 23. 16:34
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mégegyszer: a professionre az a fizetési adat kerül ki a hirdetéshez, amit a MUNKÁLTATÓ megad. Hogy melyik mit ír/ront el, azt kérdezd meg tőlük egyesével.
2020. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális ember és cég bruttó bért ad meg, azzal számol. A hirdetésben, a báralkunál és minden más helyen is.


Egyébként pedig, ahogy előttem is írták, nem a profession tölti ki a béradatokat, hanem a HR-es kislány aki a cég hirdetését feltölti a honlapra

2020. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bruttót adnak meg.
2020. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!