Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hasmenéses betegként hol...

Hasmenéses betegként hol lehet dolgozni? Hol tolerálják ezt?

Figyelt kérdés

Glutén, tej, laktóz, hisztamin érzékenységem van, mellé colitis. Napi 10-20 hasmenés. Gyógyszert nem tudnak rá adni. Van ami pár napig segít de végső gyógyulás nem lesz. A 4 legjobb orvos kezelt, vizsgàlt az évek alatt, a legjobb gasztrós-dietetikus írja a diétámat amit betartok szóról szóra, de sajnos a semmi miatt is rosszul leszek. Elég egy pohár víz ami pont nem olyan mint amit megszoktam.

Milyen munkahely venne így fel? Suliba se tudtam járni emiatt, egy érettségim van és beszélek angolul és németül de papírjaim nincsenek róla. Próbáltam sok helyen dolgozni de mindenhonnan kirúgnak miatta.


2020. febr. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Távmunkában végezhető telefonos időpontegyeztetői és/vagy webshop asszisztensi munkát keresnék a helyedben, esetleg szabadúszóként külföldi projektmunkákra pályáznék (magyarra fordítás). Online marketing jöhet esetleg még szóba (talán), Social Media (Facebook, Instagram) tartalomfeltöltés (Content Editor), de már az interjún is beszéljetek a távmunka lehetőségekről és jelezd előre, hogy egészségügyi problémák miatt lenne fontos neked. Más ötletem nincs hirtelen.
2020. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van erre megoldás, csak nem magyarországon.

Exemnek volt hasonlója, de nála már pszorázis is kialakult miatta.

Oroszországban hozatta rendbe a jelenlegi férje.

2020. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Normix tablettaval probalkoztal mar?? Esetleg bolus adstringenssel? Egy idoben napi 30 szor jartam wcre az orvosok nem tudtak velrm mit csinalni azt mondtak bebeszelrm, es par normix kura rendbe hozta ( ez egy antibiotikum ami hasmenesre van)
2020. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!