Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogyasztóvédelemhez vagy...

Fogyasztóvédelemhez vagy hasonló minőségellenőrző munkakörbe hogyan lehet bekerülni? Milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott.

Rendszerető és precíz ember vagyok, nagy az igazságérzetem. Szeretnék a panaszos emberek segítségére lenni, és amelyik cég megérdemli, azt felülvizsgálni és megbüntetni. Igen, sok sajátos tapasztalatom is van a vendégkezelés, vagy épp a minőségtelen kiszolgálás/alapanyag stb terén. Szeretnék javítani ezen kishazánkban, esetleg kiállni olyanok panaszai mellett, akik megérdemlik.


Rendőrként már dolgoztam, az csalódás volt, sajnos nem az igazság védelméről, nem az igazsagos és logikus, értelmes döntésekről szól a cég. Jelenleg más szakmában tevékenykedem.


Úgy érzem egy ilyen minőség ellenőr pozíciói, vagy fogyasztovedelmis közelebb állna hozzám, ahol érdemi változásokat tudok eszközölni ott ahol kell.



2020. febr. 24. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én élelmiszerminőségi-és biztonsági mérnök vagyok, ilyen pozícióra bármikor mehetnék.
2020. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol es mit erdemes elvegezni?
2020. febr. 25. 11:43
 3/4 anonim válasza:

Hali!


Én Budapesten dolgozok kormányhivatalban, fogyasztóvédelemmel illetve szabálysértésekkel foglalkozok. Végzettségnek elég egy diploma, de előny, ha az NKE-n szerezel diplomát.


Viszont 2020. március 01-től jogszabályi változások miatt a fogyasztóvédelmi ügyeket kizárólag az V. kerületben, a fogyvéd. főosztályon intézik majd.

2020. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :) mentek a zold kezek
2020. febr. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!