Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha dohányzom, kissebb az...

Ha dohányzom, kissebb az esély, hogy felvesznek diákmunkára mekibe?

Figyelt kérdés

Elfognak küldeni düdőszűrőbe, és kimutatja azt is ha passzív dohányos lennék. De 2 hónapja rendesen erős cigit szívok. A meki is egy étterem. Ha dohányzom kevesebb az esély,hogy felvesznek?

Mert ugye mondhatnám azt is,hogy csak passzív dohányos vagyok. Ugyan úgy kimutatja


16/L


2020. febr. 25. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőszűrőre nem azért küldenek hogy megtudják hogy cigizel-e.
2020. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok.
2020. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőszűrő azért kell, hogy nem vagy TBC-s. A cigi mellékes, de szerintem 6-8 órát ki lehet bírni cigi nélkül.
2020. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2020. febr. 25. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tüdőszűrés azt mutatja ki van-e tüdőbetegséged (TBC a fontos) hogy nehogy összebacizd a sajtburit.


De tény, hogy azokon a helyeken ahol eddig dolgoztam a cigi, ha nem is kizáró ok volt a felvételhez (jó az utolsónál már az volt), de inkább nem dohányzót alkalmaztak. A lényeg gimibe még menő, ha valaki dohányzik, kint az életben (főleg az egészséges életmód korszakban) már tud hátrány lenni.

2020. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

amugy


halkan jegyzem meg


a dohányos munkavállaok kevesebb hasznot termelnek, a napi 1-2 óra "cigiszünet" miatt

Én tuti szabályoznám ez.

A dohányosok, a dohányzást a linkelésre és a munkakerülésre használják, míg a nem dohányzó kollégáik helyettük is dolgoznak...

2020. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Troll Tomi,

Az eddigi munkahelyeimen pont ennek ellenkezőjét tapasztaltam :)


Ha elakadtam egy probléma megoldásával (szellemi munka) és kimentem szünetre, nagyobb eséllyel jutott eszembe egy működőképes megoldás, míg volt olyan kolléganőm, aki leplezetlenül fejtett rejtvényt munkaidőben, bár az igaz, hogy nem járt ki annyit szünetre.

2020. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!