Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető munka?

Otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni tud-e valaki otthon végezhető, esetleg netes munkát ajánlani?

Sajnos fogyatékossággal élek ezért sehova nem kellek illetve nem is tudnék dolgozni, amit kapok pénzt havonta az nem valami sok ezérz kellene valami kiegészítés.

Gondoltam már arra hogy ültetek virágokat és eladom de sajnoa nem igazán van kereslet rá,varrni nem tudok.

Van számítógépem illetve okostelefon amivel tudnék dolgozni. Fordítani nem tudok és sajnos informatikai végzettségem sincs.

Valaki tudna valamit esetleg? Nem kell milliós fizetés de ha pár ezer már annak is örülnék.

Időm nagyon sok van,tudnék foglalkozni vele mert nem tudok itthon elvégezni semmi nagyobb dolgot.

Nagyon köszönöm ha tud valaki ajánlani valamit.


2020. febr. 27. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress meg webáruházakat, hogy nincs-e szükségük termékfeltöltésre. Nem nehéz munka, de időigényes, és nincs hozzá szükség különösebb képességekre.


De hosszútávon mindenképpen azt ajánlom, hogy képezd magadat egy kicsit informatikailag, mert akkor sokkal több és jobban fizető munkákat el tudsz vállalni.


Rengeteg anyag van már fent a neten, magyarul is.

2020. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szoftverfejlesztés. Nekem sincs végzettségem, de "milliós" fizetésem van. Neten tanultam mindent.
2020. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Millió ilyen "otthonról dolgoznék, de nem értek semmihez" kérdés van már. Neked is csak azt tudom mondani, amit az előző is mondott: tanulj, időd ezek szerint úgyis van rá, netem meg rengeteg anyag van akár ingyen is.
2020. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 nem mondtam hogy nem érdek semmihez. Annyi hogy nyald ki a popóm. Informatikus lettem,milliós fizuval! Köszi a baromságod.
2021. jan. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!