Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pályakezdő...

Mennyit keres egy pályakezdő (de nem fiatal) adminisztrátor/ügyintéző?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok függ a cég méretétől, stb. Kisebb magáncégre gondolok, de az összeg mellett jelezzétek légyszi a "paramétereket". Köszönöm
2008. nov. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves munkaviszonnyal, közszférában (ügykezelő) bruttó 89.000,- Ft-ot kapok. Nagyon-nagyon kevés!! Most készülök váltani és a versenyszférában szeretnék elhelyezkedni.
2008. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adósságbehajtónál meg tudtam keresni 110ezret, de a munkakör egy ilyen cégnél nagyon strapás idegileg, szóval nem ajánlom, én is otthagytam.
2008. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2008. nov. 21. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Bruttó 89.000?? te jó ég! Szegény nagyon nehéz lehetett ebből kijönnöd, egyedül nem is lehetséges..

Versenyszférában tudtommal meg lehet keresni ezen a területen nettó 90-180 között nagyjából.

2012. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kedves kérdező, de mit értesz az alatt, hogy "nem fiatal"?
2013. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!