Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkával lehetséges?

Diákmunkával lehetséges?

Figyelt kérdés
3-4 év alatt diákmunkával lehetséges 1 milliót összeszedni? Robogót szeretnék venni (újat) és szeretném megvenni 19 éves koromra. A válaszokat előre is köszönöm! 16/F

2020. márc. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehetetlen, de azért számold hozzá, hogy ha most 1 millióba kerül, akkor 3 év múlva jóval többe fog.
2020. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húúú!! Tényleg! Köszönöm, nagyon, nagyon, köszönöm!
2020. márc. 3. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit dolgozol és hol. Lehet az egyik szövetkezetnél napi 8 órád, egy másiknál meg 4.
2020. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2. Ezt tudom de én 8 órát eddig csak hétvégén vállaltam. Napi 4-et meg hétköznap csak az edzések miatt meg a tanulás miatt nem tudok olyan sokat dolgozni. De jövőre lehetőségem lesz az ösztöndíjra mert elméletileg tök jó tanuló vagyok! De köszönöm a választ!
2020. márc. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!