Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik ilyen nevetséges 100-200...

Akik ilyen nevetséges 100-200 ezreket keresnek nem érzik úgy hogy elpocsékolják az életüket?

Figyelt kérdés

Még a 300 ezer is vicc jobban belegondolva, de annnyiból átlag szinten el lehet vegetálni.


Viszont az ilyen 100-200 ezrek főleg Budapesten csak a túlélésre elég.


Akik ennyit keresnek nem érzik megalázónak ezt?


Vagy ennyire értékelik magukat, az idejüket, a munkájukat?



2020. márc. 4. 22:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Nem, csak veled ellentétben tisztában vagyok az átlagos fizetésekkel.

180-200ezer jónak számít pesten is.

2020. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2020. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenkinek adatik meg, hogy megszerezzen egy versenyképes diplomát, hogy jó legyen a szakmában, melyben melléfogott és már túl késő változtatni; nem mindenki születik olyan körülmények között, ahol a változtatás egy jobb élet felé lehetséges. De nem is feltétlen kell születni, elég egy kis balszerencse sorozat bármely kontextusban és akár az utcán is találhatja magát az illető.


De persze, megalázó. Viszont élni kell és folytatni, amíg élsz. Ahh és van még valami, bár ez egy kicsit meredek lesz pont az Üzlet és pénzügyek fanatikus csoportjában: nem mindenki pénz-orientált. Persze, kell a pénz mindenre, modern társadalmunk alappillére. De, nem feltétlenül hat másra úgy az X kereseti összeg, mint rád.

2020. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
68%
Kerestem annyit, és megalázónak éreztem. Keményen dolgoztam, hogy kitörjek onnan, és sikerült. De nem nézem le azokat, akiknek nem. Csak azokat, akik semmit sem tesznek a változásért, csak itt hisztiznek.
2020. márc. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%
A társadalom szintjén sokkal jobban zavar, mint a saját életemben. A magam érdekében tudok jobb részeredményeket felmutatni, de attól még semmi nem változik, ha pl. veszek fel alkalmazottakat vagy csak megbízok egy céget, akkor esélyesen csak úgy fogok rengeteget ráfizetni, hogy aki végül ténylegesen elvégzi a munkát, az ennyiből kell megéljen. Magyarul mindig számolnod kell ezzel a szinttel, ki se űzheted a fejedből. És kifizetői oldalon az igazán cinkes: kiszúrod a szemeket ilyen összegekkel, a kiadásod igazából duplája, és pl a hónap utolsó hetében olyan minőséget kapsz érte, mintha zselléreket hajtanál dolgozni.
2020. márc. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy amíg a sok szerencsétlen elmegy ennyiért melózni (100-200e), és a mindennapi megélhetésért még hiteleket is képes törleszteni, addig a sok munkáltató röhög a markában, és tovább gazdagodik. Az emberek fejében kellene már rendet tenni, az árak már régen nyugati szinten vannak, nálunk meg egy kiemelkedő bér sem éri el a nyugaton szokásos minimálbér összegét.
2020. márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
66%

Aki 300 ezerből csak vegetálni tud, az gondolkozzon el azon, hogy jól kezeli-e a pénzt.

Igen, akkor is, ha albérletben lakik.

Bár csak az emberek egy bizonyos, talán kisebb része, aki albérletben lakik és egyedül ráadásul.



Én nem érzem / éreztem megalázónak és el is voltam belőle, amíg nem jött több hónap munkanélküliség.

2020. márc. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
61%
Jó is ez a kapitalizmus, nem? Egymást marja a sok marha a pénzért, és egyes társadalmi osztályok parazitaként élősködnek a másikon. Ha ideológiailag nem is, de gazdaságilag a kommunizmus nem is volna olyan rossz.
2020. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mert teszek azért, hogy pár éven belül ne ennyit keressek. Azokon a munkakörökben lehet probléma a kevés fizetés, ahol fejlődési lehetőség sincs.
2020. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
53%

Kerestem ennyit,de ezért tapostam ki a belem mert nem akartam ennyit keresni,többre tartottam magam.


Amúgy 300e-ből tényleg nem tudsz megélni.

Albérletben pláne nem.

Jó persze kivehetsz szobát de akinek ez élet hát nem tudom.

Próbáljon meg randizni így,nem sok lány fogja ezt díjjazni,hogy a másik fingját szagoljátok.

Plusz mellette nem vettél se ruhát,nem mentél sportolni nem fejlesztetted magad tovább,nem vettél prémium kaját.

2020. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!