Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában ha vendéglátásban...

Ausztriában ha vendéglátásban dolgoztam, van esélyem más munkára mint konyhai munka vagy szobalány?

Figyelt kérdés
Túl nehéz nekem ez és 5 év után váltani szeretnék. Jóval többet tudok németül, mint az elején. Egyedül intézek mindent, nyelvi akadályom nincs se orvosnál, se boltban, semmilyen hétköznapi dolgokban. Ahol dolgoztam, pár hétre ki voltam mindig jelentve és munkanélkülire kellett menni. Közben minden ünnep és a nyár a munkáról szólt. Költözés előtt állok, rendes városba. Éves állást szeretnék, fix szabadnapokkal és ne kötelezően dolgozzam át az egész adventet, nyarat, megszakadásig. Nem értem, más hogy bírja hosszú távon. Egy gyár is jobb ennél..
2020. márc. 6. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyárba el tudsz menni betanított munkásnak. Hogy más állást kapsz-e az attól függ hogy értesz-e máshoz.
2020. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
A vendéglátásban a szünetek meg az ünnepek a csúcsidőszakok, míg más emberek pihennek, neked akkor kell megszakadni. Ez amúgy itthon sincs másképp.
2020. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért szeretnék váltani. Itt sí és karácsonyi időszakban sok a meló. Aztqn március közepétől április közepéig meg semmi. Otthon kell ülni, meg október végétől november közepéig. Előbb utóbb lakást szeretnék, így nem megy. Ja meg a szabadnapokat se tudom előre, tervezni se lehet.
2020. márc. 6. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Önéletrajz, majd a neten szétnézel. Probáld meg, ne itt sírj. Csináld meg, ha akarod.

Én 14 év után hagytam ott a vendéglátást, néha hiányzik.

2020. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már küldözgettem sok helyre tegnap. Lakhely és meló váltás lesz egyben.
2020. márc. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!