Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erősen introvertált embernek...

Erősen introvertált embernek milyen munkák alkalmasak?

Figyelt kérdés

Olyan munkákat keresek, ahol feltétel a magány elviselése és amihez esetleg elég az érettségi és nyelvtudás.


L



2020. márc. 7. 23:00
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
73%

Talan a (film) vago szakma ilyen. Ha nem profi szinten csinalod csak mondjuk kisebb reklamanyagokon, youtube videokon, ilyesmiken dolgozol akkor ehhez eleg az erettsegi es a nyelvtudas. Persze valahogy meg kell tanulnod ezt is de nem feltetlenul szukseges vegzettseg, ha anelkul is megvan a gyakorlati tudasod.

Es ehhez eleg fontos hogy valaki birja az egyedulletet mert a vagok tobbnyire egy sotet szobaban ulnek egy gep elott egyedul.

2020. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 2*Sü ***** válasza:
66%
(Azt hozzá kell tenni, hogy az introvertált ember is szereti a társaságot, sőt szüksége is van társaságra. Aktív, akár vezető is tud lenni egy társaságban. A különbség annyi, hogy az introvertált embert a társasági lét hosszútávon lefárasztja, ezért kikapcsolódásként magányos tevékenységet választ. Az extrovertált ember meg kimondottan feltöltődik, ha hosszabb ideig van társaságban.)
2020. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

2*Sü

Igen,tudom milyen az extrovertált és az introvertált ember... És nekem egyáltalán nincs szükségem társaságra, ezért is írtam ,,ahol feltétel a magány elviselése''. Megköszönném, ha a kérdésemre válaszolnál.

2020. márc. 9. 19:17
 4/35 anonim válasza:
5%

5000 ember elõtt 2 òra hosszàbban tart elõadàst a maghasadàsròl és életünben kitünõ megnyilvànulàsàval.

Nagy összeggel kecsegtetlek és 2 hònap alatt felkészìtelek.

Az introvertràltsàgod ezzel az elõadàssal véget érne és elindulna egy magas karrier.

A döntés a tied!

2020. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%
Könyvelő?
2020. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
fordító. vagy bérgyilkos..
2020. márc. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Elég sok munka szóba jöhet, a léyneg, hogy legyen időd feltöltődni, legyen lehetőséged arra, amit szeretsz csinálni, illetve tudj eltölteni bizonyos mennyiségű szabadidőt egyedül is.

Alap társalgásra egyébként mindenkinek szüksége van, az introvertáltaknak is. Én is az vagyok, már hetek óta itthonról dolgozom és érzem kicsit a hiányát, hogy nem vagyok a kollégákkal egy helyen. Persze máskor meg sok belőlük napközben. Gondolkodom is, hogy hosszabb távon is többször vonulok majd home office-ba, mert egy egészséges arányban nekem bejön a dolog, de néha jó lenne az irodában is lenni.

Amit ajánlani tudok jó nyelvtudás esetén pl a fordítás. Szabadúszóként, otthonról is végezhető, ha valamilyen szakfordításról van szó, akkor még kifejezetten jól is fizethet.

2020. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom a könyvelőt miért javasolják folyton introvertáltaknak. Multis könyvelőknél hemzsegnek az extrovertált személyek, a kis cégnél pedig ügyfelekkel kell tartani a kapcsolatot. Egyik se ideális egy introvertáltnak.
2020. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról ma már egy csomó munka végezhető. Írás (tartalom, blog, könyv, akármi), szerkesztés, fordítás, programozás-fejlesztés millióféle, grafika és design, és ilyenek. Online lehet munkát vállalni egyéni vállalkozóként, annyit, amennyit csak elbírsz ezekből.
2020. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg sofőr/villamosvezető/mozdonyvezető stb. vonal...
2020. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!