Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még manapság olyan tini,...

Van még manapság olyan tini, aki éjjel-nappal az álmaiért dolgozik? Vagy csak kb.20-30 éve volt ilyen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 17:05
 1/7 anonim válasza:
Mire gondolsz pontosabban?
2020. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van egy emberke,aki pl. Grafikus szeretne lenni. És ahhoz is sokat kell gyakorolni,hogy vigye vmire és elismerjék. Még az iskolában sem tanul,csak rajzol. Otthon is éjjel is rajzol,fent marad,hogy minnél jobb legyen. Mellete dolgozik,ha a szülei nem tudják megvenni a drága kelléket. Van olyan,hogy a szülő sem támogadja,csak lenézi,de ő akkor is csinálja.

Van ilyen akki minden áron arra törekszik,hogy vigye vmire az életben.



(Most az én példámat hoztam.Van egy zenész példaképem a bts-ből. Ő ezt csinálta. Ma már nincs ilyen,ugye? Csak én vagyok ennyire elszánt és hülye,hogy csak azért mert ő is képes lennék annyit dolgozni ezzen?)

2020. márc. 9. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiég, megbetegszik, ha éjjel-nappal csak törtet.
2020. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, ma már senkinek sincs hobbyja, csak neked
2020. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez pontosan nem igaz! Az sem teljesen,hogy senkinek sincs karirrbe illő hobbyja. A tiktokozásis,a sorozatnézés, zenehakgatás stb is hobby
2020. márc. 9. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
A tinik között nem tudom, mi a helyzet. Én már felnőttként tűztem ki magam elé egy célt, és dolgoztam éjjel nappal, hogy elérjem, és sikerült.
2020. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pl aki orvosnak készül. Van nem egy ismerősöm, már általánosba is kva sokat tanultak, hogy felvegyék őket egy erős gimibe, ott is éjjel nappal tanulnak, kémia, biológia fakultációra járnak pluszba, plusz már útban egy felsőfokú nyelvvizsga is. Mindezt azért, hogy csont nélkül felvegyék őket az orvosira, hogy aztán még évekig güzüljenek, hogy embereket gyógyíthassanak.
2020. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!