Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A virusnak milyen gazdasági...

A virusnak milyen gazdasági következményei lesznek?

Figyelt kérdés
Magyar meg világszinten egyaránt. Tudom hogy ezt senki nem tudja előre, de mi várható.

2020. márc. 15. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
"ezt senki nem tudja előre"
2020. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt senki sem tudja előre, viszont már most borítékolható, hogy nem pozitív változás jön. Ez egy elég nehéz időszak lesz mindenki számára...
2020. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyen, megmondta egy ismerősöm is, hogy nem fog történő semmi, nincs és nem is lesz válság 😂
2020. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem a vírusnak a következményei, hanem az évek óta halmozódó egyensúlytalanságnak a világgazdaságban.

bedől a bankrendszer, aztán a zombivállalkozások, poltikai válság, kormányválságok, hatalmas társadalmi válság.

esélyes, hogy még az euró sem bírja ki.


ilyet még az sem látott életében, aki 90 évet megélt.

2020. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*van. Minimum a 2008 körüli jelenségre lehet számítani.
2020. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2008-ban még aránylag kicsi voltam, 15-16 éves, bár valamennyire érzékeltem. Egyik családtagom iszonyatosan megszívta.


De ha abból indulok ki, hogy 2-3 hónapra leáll a világ, katasztrofális hatásokat jósolok.


Én személyesen végre elhelyezkedtem a szakmámban, úgy nézett ki, végre lábraállok.


Ehhez képest arra számítok, hogy nyár végén nem lesz mit ennem, nem lesznek befizetve a számláim és már B-tervem van - elmenni a tömegközlekedésbe, mindegy, minek, akár jegyellenőrnek, de lehetőleg tabulátorkezelőnek (váltóállító) vagy járművezetőnek.



A 2008-asnál rosszabbra számítok.

2020. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2008-ban akinek volt esze, eszméletlen pénzt kaszált.


Én csak 1 db BÁV 1 uncás aranytömböt vettem 180 ezerért, amit 2 év múlva 320-ért adtam el (az ismerősöm aki ajánlotta a házát adta el, és albérletbe ment, aztán eladta az aranyat...)

Egy másik ismerősöm 1 Ft-os érméket vitt a MÉH telepre mert 1-3-at ért (vödörszámra utánfutón, milliókat keresett).


Most is ha körülnézünk... lesz aki kaszálni fog.

2020. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 héten belül nem stabilizálódik valamennyire az olaj és az amerikai tőzsde, akkor bizony gazdasági világválság lesz. Nagyobbat fog ütni mint 2008, viszont gyorsabb talpra állás várható, mivel van pénz.
2020. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!