Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudja bizonyítani a...

Hogyan tudja bizonyítani a munkáltató, hogy kifizetett?

Figyelt kérdés
Eddig, amíg a régi főnököm volt, minden hónapban elém tette a bérpapírt amit alá kellett írjak, mikor mennyi dolgoztam, meg ugye hogy ki lettem fizetve, amióta új főnököm van már 5. hónapja, ilyen nem történt. Semmit soha nem írtam azóta alá. Akkor lényegében hivatalosan ki sem fizetett? Mert ebben a hónapban már 5. napja , de legalább 7 lesz, hogy nem fizetett ki határidőre, és nem is nagyon akar, se engem se senkit, gondoltam akkor ezzel sarokba szoríthatnám, ha tegyük fel feljelenteném, hogy 5 hónapja nem fizet. Igazam van?

2020. márc. 15. 18:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ksszpénzem történik a fizetés, mindig is ebben voltam fizetve.
2020. márc. 15. 18:25
 2/6 A kérdező kommentje:
Készpénzben*
2020. márc. 15. 18:25
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A verzió

Van neki egy általad 4 tanú előtt aláírt átvételi bizonylata a fizetésedről.


B verzió

Sem ő, sem más magas beosztású alkalmazott téged még sosem látott, és azonnal kidobatnak a biztonságiakkal.

2020. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A verzió sose, volt, mármint alakítás volt, de tanú soha, még a régi főnök idejében se, de ez nem is lényeg, mert az új főnökkel van baj, és nála soha nem írtam alá semmit.

B verzió nem reális, nem egy Apple szintű cégnél vagyok, hanem egy étterembe dolgozok, és mivel senki nem kapott fizetés, ki dobna ki? 😂

2020. márc. 15. 18:59
 5/6 A kérdező kommentje:
aláírás volt* bocs a telefonba félre nyomtam
2020. márc. 15. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Készpénzben fizetett? Ha nem, akkor nyoma van.


Amúgy feljelentés után érdekesen alakulna a történet, ha a többi kollégád jelezné, hogy kifizetett, vagy ha megkérdeznék, hogy miért dolgoztál ott 5 hónapig ha nem fizet, illetve ha látják az 5 havi kifizetett járulékot akkor nehezen hiszik el, hogy pont a nettót ne adja oda.



Szerintem ne a simlin gondolkodj, hanem beszélj vele hogy határidőre fizessen.

2020. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!