Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanában akartam munkahelyet...

Mostanában akartam munkahelyet váltani, mennyire befolyásolja majd a munkaerő piacot ez a mostani helyzet?

Figyelt kérdés

Műszaki végzettségem van (mérnök), és már eddig is nagyon érett a váltás, de június-augusztus körül terveztem. Sajnos azt gondolom, hogy nem sok cég fog új munkaerőt keresni, bár nem tudom erre a területre mennyire hat ki a dolog.


Szerintetek?


2020. márc. 16. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit várj, amíg lecseng ez az egész (talán 2 hónapon belül).
2020. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem várj. nekem lett volna egy interjú szervezés alatt, de még azt is visszamondták. a legtöbb cégnek most legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy új munkaerőt keressen (kivétel mindig van, csak nem egyszerű megtalálni)
2020. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most biztos nem váltanék. Minden pang, áll, lehet, hogy felvesznek, aztán próbaidő alatt kirúgnak, mert nem megy a cég a vírus miatt. Biztost a bizonytalanért ne adj fel.
2020. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, ha 2 év. Gyorsan végezz egy elemzést. Ha az új hely válságállóbb, akkor válts!


És kezdj el túlórázni, amennyit bírsz, hogy ne téged hajítsanak ki leépítéskor, akár ittmaradsz, akár lépsz.

2020. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez elég elkeserítő.. A mostani hely elég biztos, egészségügyi közalkalmazotti állás, de nagyon nem az én világom, mint rájöttem, és fejlődési, előrelépési lehetőség nincs.

Remélem ez a 2 éves sztori nem lesz igaz.

2020. márc. 17. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!