Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az értelme annak, hogy...

Mi az értelme annak, hogy csak én maradok otthon most?

Figyelt kérdés

Élelmiszeripari laborról van szó, asztmás vagyok, ezért nekem nem kell a héten mennem dolgozni,d e home officenak minősül és ugyanúgy kapok fizut. Dolgozni még nem tudok, ahhoz kellene a benti gépem és hozzáférés, de még nincs kész. A közvetlen főnököm azt mondta, lehet holnaptól ő is home officeba lesz, de senki más nincs a gyárból.

Ennek mi értelme? 10-en vagyunk a laborba


2020. márc. 17. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy téged védenek, mert különösen veszélyeztetett vagy az asztmád miatt
2020. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De mondtam, hogy nem durva asztma, illetve, akkor mondták volna, hogy azzal a feltétellel, hogy sehova ne megyek, mert speciel így az utcán nagyobb eséllyel kapom el, mint bent a gyárban, ahol találkozok 20 emberrel egész nap, itt meg a szomszédom is karantén alatt van például.


Meg vmikor vissza kell mennem, hónapokig nem tudok home officeba mit csinálni

2020. márc. 17. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:

minden, hogy milyen asztma, akinek eleve légúti problémái vannak, az már gond.

lehet, hogy azért nem mondták külön, mert feltételezték, hogy a saját egészséged érdekében tájékozódsz, illetve hogy nem kell megtiltani, magadtól sem mész ki.


nekem is van egy alapbetegségem, én már február végén kértem a munkahelyemet, hogy otthonról dolgozhassak - elutasították, hogy nincs különösebb veszély, most meg az egész országban kijárási tilalom van (nyilván nem Magyarországról beszélek).


szóval igyekezz követni az eseményeket, de most mindenesetre ha nem létszükséglet, ne mozdulj ki.

2020. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mozdulok ki szinte egyáltalán, alapból van itthon a fagyóba csomó hús stb., legalább most van időm megcsinálni. Csak kicsit fura nekem ez a helyzet. A páromnak ugyanúgy mennie kell dolgozni, amikor hazajön kezet mos egyből, ennyit tudok tenni.
2020. márc. 17. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a 20 ember 20 féle helyre jár a szabadidejében, sokkal nagyobb bent a kockázat, hogy elkapd, mint most hogy otthonról dolgozol. Örülj neki, hogy védik az egészségedet.
2020. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az nem túlzás, hogy kész a gépem, de azt mondták ne menjek be érte, minél kisebb legyen az érintkezés, inkább kihozzák a portára? Nekem annyira abszurd ez az egész
2020. márc. 17. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? De komolyan. :D
2020. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És te?
2020. márc. 18. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Mit "és én"?

Ki írt ki kérdést kettőnk közül? :D

2020. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!