Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fejvadász segítségével tudnék...

Fejvadász segítségével tudnék külföldön állást keresni?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan Bécsbe szeretnék kiköltözni, és ott dolgozni. Persze jó lenne, ha a szakmámban tudnék dolgozni, de megértem, hogy ez rögtön nem menne.


Viszont nem beszélek németül, csak angolul. A jelenlegi munkámban is naponta kell angolul beszélnem, így evvel nem lenne gond (emellett alapokat tudok németből is, A1 szinten van nyelvvizsgám).


De alapból olyan munkát szeretnék keresni, amihez csupán elég az angol, és irodai, műszaki témájú munka. Végzettségemet illetően gépészmérnök vagyok, így hasonló munkakörben szeretnék hosszútávon dolgozni.


Tud ebben egy fejvadász segíteni?



2020. márc. 23. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Német nyelvtudás nélkül vagy minimálissal max takarító, meg gyári munkás.
2020. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1 ez hülyeség
2020. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, amit az első hozzászóló írt, az hülyeség, van ilyen, amit leírtam, nem is egy helyen.


Viszont a kérdés, hogy fejvadász tud-e segíteni, illetve, hogy hol tudok ilyet felkeresni?

2020. márc. 24. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri először neten keresni munkákat.
2020. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!