Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanuljak marketingből?

Mit tanuljak marketingből?

Figyelt kérdés
Most hogy így karantén van mindenhol, próbálom hasznosan eltölteni a napjaimat. Az lenne a kérdésem, hogy így 2020 környékén milyen területet lenne a legérdemesebb megtanulni marketing területén? Mire van jelenleg jó kereslet? Én például arra gondoltam, hogy jobban beleásom magam a google adwords világába, annak van értelme? Köszi a válaszokat előre is.

2020. márc. 23. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
GaryVee
2020. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ConduKara
2020. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azt nézd, mire van most jó kereslet.


Hanem azt, mire LESZ jó kereslet, mégpedig tartósan.


A marketinget alapszinten tanuld meg, ne csak egy eszközt. Értsd meg a lényegét, az alapfogalmakat, a szemléletet, a jelentőségét, a működési elvét.


Utána érdemes specializálódni, pl. online, azon belül is bizonyos eszközök felé.


Lehet persze csak az eszközt is megtanulni, de az szakbarbárság, és semmit sem érsz vele, ha annak lecsökken a jelentősége.


Amivel nagyon nagyot tudsz dobni a szaktudásodon, az pl. a sales szövegek írása. Elég jó szakirodalom van már róla, pláne ha tudsz angolul is.

2020. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!