Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri elvégezni a Corvinuson...

Megéri elvégezni a Corvinuson a nemzetközi gazdálkodást?

Figyelt kérdés

Igazából humán beállítottságú vagyok de ez a szak tetszik nagyon. 4 idegennyelven beszélek. Ha el tudnék helyezkedni egy multinál mennyit keresnék? Külföldön is lehetne karriert csinálni ezzel a szakkal?

Köszi a választ :-)



2020. márc. 24. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

bocsáss meg, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak annyira kész voltam attól, hogy már a Corvinust is coronavirusnak olvassa az ember....


annyit tudok hozzátenni amúgy, hogy én ugyanígy voltam ezzel régen, mint te, de végül fordító lett belőlem, többek között azért, mert már a felvételin kellett a matek :D :D


de szerintem hasznos szak, és szinte biztos vagyok benne, hogy külföldön is hasznosítható.

2020. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Fordító nem nagyon szeretnék lenni, valami olyasmibe gondolkoztam ahol lehet emberekkel tárgyalgatni vagy utazni.


Ui. Visszatekintve én is annak olvastam :-)

2020. márc. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!