Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy reagált a munkáltatód...

Hogy reagált a munkáltatód arra, hogy nem tudsz menni dolgozni, mert otthon kell maradnod a gyerekkel, mive se ovi, se suli, se bölcsi? Illetve mit fizet ezért?

Figyelt kérdés

Nálam kezdetben normális volt, mondtam,hogy 2napot/hét tudok menni, akkor a párom van a gyerekkel. Most már nem igazán tetszik a főninek ez a dolog, legyen 3-4nap, illetve ki van akadva,hogy miért nem anyám vigyáz a gyerekre. Érdeklődött,hány éves, hol lakik, dolgozik e. LOL

Juttatásról nem tudok semmit.



2020. márc. 26. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Hogyhogy nem tudsz semmit a juttatásról? Akkor mi alapján dolgozol?

Nekünk bezárták az épületet, mindenki otthonról dolgozik tovább ugyanúgy.

2020. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát amikor rákérdeztem, azt mondta a főncike, hogy nem tudnak semmit. Tegnap illetve ma jöttem dolgozni,tegnap nem fogadott, ma meg még ő nem ért be. állítólag az ügyvezető nagyon rugalmasan kezeli a témát, hát én még ezt nem tapasztaltam:D Amikor mondtam, hogy a heti 3napra akkor írjon ki szabit, azt mondta,hogy ezt majd még meglátják, hogyan tudják megoldani.:D

Homeoffice nem megoldott nálam.

2020. márc. 26. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
2020. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem mondták meg mennyi pénzt kapsz a munkádert?

Akkor lehet puszira megy a dolog.

2020. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem mondtak semmit. Ezért vagyok kíváncsi, kinek hogy oldotta meg a cég. Illetve ha azt mondják,hogy azokra a napokra semmi nem jár, akkor fogom magam, aztán kiiratom magam Veszélyeztetett terhesség ürüggyel táppénzre.


Persze, tudom, hogy a környező országokban a kormány hogyan oldotta meg ezt a problémát...

2020. márc. 26. 08:40
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, talán szabit írnak ki, de még nem biztos. XD

Kivagyok.

2020. márc. 26. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező gondolom már a vírus előtt is a cégnél dolgozott,így van szerződése!

Arra kiváncsi -véleményem szerint-,hogy ha a gyermeke miatt nem tud menni dolgozni,akkor mire számítson?

Milyen jogalappal teheti meg,hogy otthon marad!

A normál szabadságából vonnak le?

Kevesebb fizetést kap?

Be kell majd pótolni a nem ledolgozott munkanapokat???


Mi 24 órás műszakokban dolgozunk a 8 helyett.Szintén mindenki kisgyerekes!Így hetene csak 2szer megyünk.Nehéz,de jobb így!

2020. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!