Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit TUDOK így KERESNI...

Mennyit TUDOK így KERESNI BUDAPESTEN?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapestre költözni albérletbe.


Szerintetek érettségivel, szakma nélkül tudok annyit keresni, hogy fenn tudjam magam tartani?



2020. márc. 28. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nem hiszem. Valami tudás kell, különben egy társbérlet se jön ki belőle.
2020. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem most ne költözz Pestre. Látod mit tett a vírus először pont az ilyen paraméterekkel rendelkező dolgozók kerültek lapátra. Ezzel a kvalifikációval nem lenne most könnyű dolgod. Talán egy IT-s diploma nem akad a puttonyban?
2020. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Pesten is ezrével rakják utcára az embereket, olyanokat is, akik több diplomájuk van. Egy állásra, most többszörös túljelentkezés van.
2020. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
2.Azért ez így erős túlzás, most a kereskedelmi dolgozók,és a futárok "járnak jól", legalább van munkájuk.
2020. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se most akarj Pesten szerencsét próbálni. Én érettségi + szakmával 3 hete még úgy válogattam az állások között, egyik interjú követte a másikat, szinte már zavarban voltam. Most meg konkrétan SEMMI szakmámhoz köthető állásajánlat nincs (szó szerint 0), a tartalékaimból élek és már minden lehetséges állást megnézek, h az elkövetkezendő időszakban legyen vmi bevételem.

Elmehetsz a kereskedelembe, vagy futárnak, de számolnod kell azzal, hogy ott most kihajtják rendesen a személyi állományt. Másrészt ha vége lesz ennek az egésznek, ugyanazzal a tempóval építik le az alkalmi munkaerőt, amilyen gyorsan most felvesznek mindenkit.

Szerintem legalább 1 évet várjál a terveddel, ha nem többet. Ha pár hónap múlva el is múlik a járvány, sok idő kell, míg helyre áll a gazdaság, ha egyáltalán. Azt sem tudjuk, mi lesz holnap, de még a munkáltatók se. Inkább használd ki az időt, ott az internet kismillió elérhető tananyaggal, kezdj el valamit tanulni, aminek később hasznát veheted, én őszintén ezt javaslom.

2020. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten élek 8 éve, most vesztettem el a munkám a vírus miatt. Van diplomám, egy szakmám, több éves tapasztalatom, jelen pillanatban 170 netto volt a legjobb ajánlat, amit kaptam.
2020. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A vendéglátásban igen, az viszont jelenleg nincs a városban. Én egy étterem üzletvezetője vagyok, 1 hónapja el se tudtam képzelni, hogy munka nélkül maradhatok, majd elsőre ez a szektor állt le.

Ne most költözz Pestre, várd meg amíg vége lesz ennek az őrületnek.

2020. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írhatnál magadról kicsit többet, mihez értesz, milyen területeken képzelnéd el magad, nyelveket beszélsz-e, számítógéphez értesz-e?
2020. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne most kezdd el, pont most lenne időd tanulni.
2020. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
gyártósor, 12 óra váltott műszak, 200. de inkább annyit se kéne kapni
2020. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!