Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő teherautó/kamionsofőrkén...

Kezdő teherautó/kamionsofőrként most semmi esélyem sincs felvételt nyerni, igaz?

Figyelt kérdés

Most, hogy normalizálja flottáját a Waberer's így a sofőrök feltöltik az üres helyeket, így én aki 2 hónapja nem talál ilyen fajta melót az lényegébe kukába dobhatja a papírjait, igaz?


Kínomba már a busz jogsit is elkezdtem, de rutin vizsga előtt jött a leállás vizsgák terén, ha ez befejeződik a veszély akkor meg csomóan mennek buszozni és akkor oda sem kell kezdő.


Jól láton?


2020. márc. 28. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A sofőr hiányszakma, ha téged hónapok óta nem vettek fel sehova, akkor vagy rosszul kerestél, vagy veled vannak gondok.
2020. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmondom hol lakok rájönnek a civilizációtól távol eső megyeszékhelyen élek, aztán már köszönnek is el, önéletrajzra meg nincs válasz..
2020. márc. 29. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi köze van annak, higy hol laksz? 2 hetente 1x kell elmenned a telephelyre... szerintem buta vagy mint a föld, ezért nem találsz.... 2 hónappal ezelött még a wabihoz is simán felvettel volna...

Keresd meg magadban a hibát

2020. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kell érecségi vagy okossagi teszt meg iku teszt a kamilyonozásho? Nem is montak! Iken, csak egy 8 osztájom van! nem vótunk uri család! nekem hangosan zenéthallgatva az utcán kelet beszóni az embereknek cigije.
2020. márc. 30. 07:20
 5/12 anonim ***** válasza:

ugyan, most is biztos hiany van, foleg hogy csomo skfor karantenban van nem csak az egeszsege miatt hanem jo alibi hogy ne kelljen dolgozni. Nyugaton most meg nagyobb hiany van mert a keleti soforok hazamentek :D


Amugy miota feltetel hogy az iras-olvasashoz illetve kozepiskolahoz erettsegiig uri csaladban kell szuletni? Ma mar az utolso ciganynak is van erettsegije, mar elnezest.

2020. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legnagyobb baj, hogy mar az ilyen nyo..murultak is kapnak jogsit... de hala az egnek a cégek esze még a helyén van...
2020. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ki beszél it joksiró? elveték a bét mert alkhol xonda sokat mutatot. pávon meg montam h volt h szétvertem egy csicskagyáz fejét me beszót aztán nem aták meg az se.
2020. márc. 30. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
xD ember neked a kozel keleten kellene elned, ott sok a tefajta barbar kulturhalott leny.
2020. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ot lakok kelete. te vagy a kultura.
2020. márc. 31. 16:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Na pont iylen trollok miatt johet hozzam barmelyik kamionos segitseget kerni.... nem fogok, legyen az kezdo, tapasztalt barmi... oldja meg a nyomorát...
2020. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!