Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akkor mi van ha home officeban...

Akkor mi van ha home officeban semmi munkát se küldenek és ez nyilván nem az én hibám, de a bér meg a munka szerint megy?

Figyelt kérdés

Akkor mi van ha home officeba küldenek és egy online keretprogiban kapom a feladatokat és ez méri a munkával töltött időt is. De nem küldenek semmit, vagy alig, én meg csak azt tudom megcsinálni amit küldenek.

A keretprogi meg méri az időt és kijön hogy 1 óra a munkavégzés /nap vagy épp 0 óra mert semmi feladat se volt



Ilyenkor mi van? Mert nem az én hibám ha nem küldenek melót de a bérfejtésnél meg majd azt nézik mennyi munkát végeztem és vajon mit kapok majd a 0 órás napomra?


2020. márc. 29. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, mit tudsz tenni? Azon kívűl, hogy jelzed a problémád egy felettesednek, semmit.
2020. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Munkaszerződésedben teljes egészében a teljesítménybér szerepel? Mert akkor semmit, azon kívül, hogy jelzed, hogy valamiért nem jönnek le neked a munkák. Aztán vagy hiba vagy nem az...
2020. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd mindenképp a közvetlen felettesednek.

Vagy hiba,vagy nem.

Ha utóbbi,én rákérdeznék,hogy ilyen esetbe a bér hogy alakul.Persze kultúráltan.

Valamilyen választ biztos,hogy fogsz kapni.

2020. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős trükk, de ne legyen igazam!


"Kiéheztetnek", és direkt nem küldenek, hogy ne ők rúgjanak ki, hanem te mondj fel.

2020. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

" és direkt nem küldenek,"



Nem hinném mert senki se kap melót hozzám hasonlóan. Sztem mezeien egyszerű az ok: tényleg nincs meló.

csak kérdés a bér mennyi lesz.

Mert fix béresek vagyunk így azt elvileg oda kell adják ha tollvonást se teszünk akkor se.

Elvileg.

2020. márc. 29. 14:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajna csak a főnököd tudatja, mi nem. Nálunk lefeleztek a munkaidejét minden dolgozónak es a berunk is a fele lett.. 😣 De minden bejövő munkát el kell végeznünk akkor is ha 8 órás aznap a munka.
2020. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"bérfejtésnél meg majd azt nézik mennyi munkát végeztem "


Most akkor teljesítménybérben vagy, vagy nem?


Mit mondd a főnököd?

2020. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Most akkor teljesítménybérben "


MIért lennék abban?? Ha abban lennék kérdésem se lenne.

Fix havibéres vagyok.

És azt a havibért ha nem tévedek ha akármi van meg kellene kapnom mert az nem az én felelősségem hogy munkával lássam el (saját magam) az a főnök dolga.

Ha nem tud, az meg a cég sara nem az enyém.

Elvileg.

2020. márc. 30. 13:19
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha alapbérbe vagy es a szerzodesed sem tartalmaz teljesitmenyberezesi rendszert akkor koteles vagy megkapni a bejelentett alapberedet addig amíg nem kerul szerzodes módosítasra sor.
2020. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

így van . ez az ELVI állapot. De sztem te se vagy olyan naiv hogy azt hiszed a cég a semmire fizet majd. A múlt héten összesen ha 3-4 órát dolgoztam. Nem /nap hanem /hét!


Senki se lehet olyan naiv hogy erre majd érdemi pénzt kapok. Kapok, majd az a 4 órát kifizetik.

2020. márc. 30. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!