Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van más is aki gyes után...

Van más is aki gyes után nehezen talált munkát?

Figyelt kérdés
Novemberben telt le a gyes, onnantól oviba jár a kisfiam. Én sajnos azóta sem találtam munkát, már nagyon zavar. Főleg, hogy most lett a járvány még annyi lehetőség sincs, utána meg gondolom lesz egy csomó munkanélküli.

2020. márc. 30. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Régi munkahelyemre nem tudok visszamenni mert határozott időre voltam felvéve és gyed alatt megszűnt a munkaviszonyom.
2020. márc. 30. 10:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnalom, sajnos senki se torodik veled mint ahogy velem se. En.januarba lettem munkanelkuli mert nem egyeztem bele kevesebb fizeteses szerzodes modosítasba, es azota semmi sincs csak atveresek jo sok.helyen ahol napi bejelentessel dolgoztattak probanapok stb es ki se fizettek.

Amikor kűlfoldon dolgoztam kb.1het alatt talaltam munkat, itt magyaro.gyarba se vesznek fel mert oda "nincs eleg tapasztalatom" vagy "nokent nehez lenne nekem emelni-pedig sportos vagyok vagy "túlkepzett vagyok"


Szõrnyű, még romániaba is jobb a helyzet, siralmas.

2020. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!