Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hány éve busz sofőr?

Ki hány éve busz sofőr?

Figyelt kérdés

Hello,


Azt szeretném megkérdezni hogy ki hány éve busz sofőr,

Fizetésből kijöttök, illetve magánéletre jut időtők feleség esetleg gyerek, kell nyomorogni a fizetesbol vagy elvagytok tudtok felre tenni,

Mennyire nehez a szakma es itt ha lehet kifejtos velemenyt kernek koszi



2020. márc. 31. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre érkező vállszok engem is érdekelnek.
2020. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok buszsofőr. Fizumból kijövök. Habár magánéletre jut idő, feleség, gyerek nincsen. Nem nyomorgok, de nem is élek nagy lábon, így a fizu jelentős részét félre tudom tenni. A buszokkal kapcsolatban nincs vezetői tapasztalatom.
2020. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apám kb 20 éve buszsofőr. Anyám nincs, rég lelépett, egy húgom van, szóval hárman élünk apa buszsofőri fizetéséből.


Mi számít nyomorgásnak? Van hol laknunk, de mindenből a legolcsóbbat vesszük pl kajákból, ruhákból inkább használtakat. Nyaralni már nincs pénzünk, de minden nyáron egyszer lemegyünk a Balatonhoz kétszer egy napra.


17/L

2020. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Nem tudjatok befizetni a szamlat, tandijat, sorozatba jonnek a felszolitasok ezer eves ruhak stb.. ez szamit nyomorgasnak

2020. ápr. 11. 18:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze ahhoz kepes 2 fot tart el es plusz sajat magat egy fizetesbol sztem jo (nyilvan maga a helyzet amibe eltek nem)
2020. ápr. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!