Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pàrom csomagkézbesítő a...

Pàrom csomagkézbesítő a Magyar Postánál. Szerintetek kötelező lenne kapnia a Korona vírus miatt veszélyességi pótlékot?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok benne az ilyen témákba, keresgélek az interneten is de addig is kiírom ide hátha valakinek van tapasztalata

2020. márc. 31. 15:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Miért kéne ? Tulkeppen akkor mindenkinek kellene.
2020. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Nem kéne.
2020. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Ennyi erővel mindenki kaphatna
2020. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Így van, kapjon mindenki, aki bevállalja, de jobbat mondok, akik otthonról dolgoznak attól vegyenek le, akik pedig kockáztatnak és ilyenkor a hátukon viszik az országot, annak pedig igenis adjanak, mert megérdemlik!
2020. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Amíg az orvosok meg az ápolók nem kapnak, addig nincs miről beszélni.
2020. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

A munka törvénykönyvében pontosan le van írva hogy kiknek milyen esetben jár. Az nincs benne hogy járvány kitörése esetén fizetni kéne bárkinek is aki addig nem volt rá jogosult.


Szóval nem.

2020. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert nem veszélyes a munkája.
2020. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja tényleg nem veszélyes! Gondolkozz mielőtt írsz! A karanténban lévők is rendelnek nap mint nap. Maszkot most kaptak eddig nem volt ! Pénzt fogdos meg minden!Egészségügyről ne is beszéljünk, én is benne dolgozok de no komment
2020. márc. 31. 17:11
 9/28 A kérdező kommentje:
A szivecskékkel az ablakokban meg a tapsokkal nem tudok kajàt vásárolni a családomnak. Még jó hogy én spórolós típus vagyok és tettem le pénzt de aki nem azokkal nem tudom mi lesz. Jól esik a taps is nyílván
2020. márc. 31. 17:13
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

" akik pedig kockáztatnak és ilyenkor a hátukon viszik az országot, annak pedig igenis adjanak, mert megérdemlik!"



Aki otthonról dolgozik, az is hátán viszi az országot.

Nálunk például nem változott a munka mennyisége, csak itthonról kell megcsinálni.

2020. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!