Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kinemmi Ausztriába...

Megéri kinemmi Ausztriába dolgozni, úgy hogy van angol nyelvizsgám, és rendelkezem diplomával?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ott él a szerelmed, akkor igen.
2020. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Sehol se könnyebb az élet.

Kivéve a bahamákon.

2020. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Angol nyelvvel német nyelvi területen nem sokra mész. Ha beszélsz németül is, és van valami jó szakmád akkor elleszel kint. Betanított munkára kitudnál menni de sok jóra ne számíts. A pénzed több lesz mint idehaza ez tény, de az ottani árakat, főleg lakhatás terén jóformán ugyanott leszel mint ha itthon lennél. Persze ha van ismerős vagy többen laktok egy helyen az megint más úgy talán jobb lesz. Ha van valami jó szakmád akkor fogsz ott jól járni. Tapasztalatból mondom.


Persze jelenleg nem mehetsz ki ameddig tart a járvány mizéria. Ott egyrészt sok minden áll, határon sem lehet átmászkálni, csak az jöhet be aki itt lakik 2 hét karantént vállalva.

2020. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkoe esetleg Angliába vagy Amerikába vagy esetleg Ausztráliába jobban járnék? mivel nem tudok németü egy szót sem
2020. ápr. 1. 13:50
 5/8 anonim válasza:
Igen, angol nyelvterületre megéri menni angol nyelvvizsgával. De az is attól függ, hogy milyen nyelvvizsgád van. Nem mindegy, hogy B1 vagy C1.
2020. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amerika és ausztrália csak akkor fogad ha meghivód van, tehát pont téged keresnek és várnak.

Nélküle csak egy migráns vagy és nem engednek be.

2020. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz semmihez. Mindegy milyen nyelvterületre mész. Angliában mindenki tud angolul.
2020. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam, hogy esetleg kivándorlok Ausztráliába. De miután kicsit jobban utánanéztem, rájöttem hogy egyszerűbb lesz alapszinten megtanulni németül és kimenni dolgozni Németo.-ba, vagy Ausztriába....

Ha még nem múltál el 30 és nem riadsz vissza némi fizikai munkától, akkor lehet, hogy Working Holiday Visa-val ki tudsz jutni. Nézz utána ha érdekel:

[link]

2020. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!