Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az uj kormanyrendelet szerint...

Az uj kormanyrendelet szerint meg lesz hosszabbitva a munkakeresõi támogatás, (akiknek marcius 11utan jár le ) akkor be kell mennem a járási hivatalba vagy automatikusan a pénz megérkezik majd a számlámra?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nincs ilyen kormányrendelet.

Viszont olyan igen, hogy az álhírek terjesztőit büntetik.

2020. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs hat nemtudsz semmit,akkor minek valaszolsz
2020. ápr. 4. 17:38
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


itt van, olvasd el ,nem en talaltam ki

2020. ápr. 4. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, linkeld be, mert nekem a google sem segített, max olyant találtam, hogy ez nincs tervben.
2020. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Honnan kellett volna gondolnom, hogy külföldről beszélsz, ha nem írod oda?
2020. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a hír jött fel a telomon , es csak most vettem eszre a miniszter neve miatt hogy ez nemis magyar!😱😠😓

Akkor magyarorszagon a munkanelkülieket nem segítik ugy mint máshol?

Ez szõrnyű

2020. ápr. 4. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
óóóó, pedig már kezdtem hátradőlni, hogy akkor ráérek akkor állást keresni, mikor már minden a régi lesz és már nem jár a támogatás
2020. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De vicces vagy kis gunyolodo, csufolodó másnak a nehézségén amikor neked jól megy.


Azok vannak MOST nehez helyzetben akiknek mar lejart a munkanelkuliuk es most nem tudnak elhelyezkedni , ebben a honapban nem kapnak semmilyen támogatast.

2020. ápr. 7. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
De most mi a kérdés? Nincs ilyen kormányrendelet (Magyarországon), de azt hittem, ezt néhány napja tisztáztuk.
2020. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem kell ilyen agresszivan reagalj. Nyugi van . Nincs szukseg ilyen stilusra.

Ne valaszolj nem toled kerdeztem

2020. ápr. 8. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!