Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 320 ezer forintos...

Havi nettó 320 ezer forintos fizetés jónak számít, heti 25 óra munkával, Budapesten?

Figyelt kérdés
Vagy vannak olyan munkakörök, ahol ez még kevés is?

2020. ápr. 7. 17:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó amúgy, még mielőtt valaki azt hinné.
2020. ápr. 7. 17:41
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne lenne jó? Ez még 40 óra heti munkaidővel sem rossz. Jó, nem kell belőle Pesten meggazdagodni, de azért ki lehet belőle jönni. Nemhogy kb. feleannyi munkaidővel mindezt...
2020. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ne vicceljél, az bárhol jónak számít!!!! Még heti 40 órával a 230000 is hozzávetőleg jó Magyarországon, de szerintem 25 órára 300 ezer fölötti az már királyság!!!!! Úgyhogy ez a fizetés Mo-n szerintem a legjobbak között van!!!! :) Meg egyébként szerintem világszinten is lehet már vele mitkezdeni, szóval szerintem ez a fizu már másik országban is nagyon jót jelentene, jónak számítana. Szerintem általában az emberek, ha most Mo-t vesszük, még 40 óráért se kapnak mondjuk 270000-nél többet szerintem tuti nem szoktak. És az már közel a duplája, tehát közel a duplája munkával se szoktak keresni az emberek 300000 ezer fölött. Szóval szerintem még 40 órában is valami 210 ezer körül lehet az átlag, amennyit 40 óráért kapnak. A 300 meg kb fele annyi munkáért az már istencsászárság!!!! (Egyéni vélemény.)
2020. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

*Jó, mondjuk attól is függ, hogy hány gyereket szeretnél, meg most mennyi van, mert ahhoz meg lehet, hogy kevés.

De úgy egyfőre csúcsszuper ez a fizetés!!! :)

2020. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
*de a magyar fizetések között így is kiemelkedik, tehát most ne úgy vegyük, hogy relatíve kevés, vagy máshogy kevés; mert szerintem ennyit nemigen szoktak keresni Mo-n az emberek, tehát mondjuk tegyük fel, mind a két szülő dolgozik, és akkor mondjuk 220 ezerből kell, tehát összesen 440-ből amennyit kapnak, abból kell kigazdálkodni az összes gyerekükre a pénzt. Tehát mindenképpen így meg több mint jó, az a fizetés.
2020. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Biztos vannak olyan munkakörök, amik jobban fizetnek. Ez nettó 3200 ft órabérnek felel meg. Programozók, mérnökök keresnek ennyit, vagy még többet?
2020. ápr. 7. 17:50
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

"Biztos vannak olyan munkakörök, amik jobban fizetnek. Ez nettó 3200 ft órabérnek felel meg. Programozók, mérnökök keresnek ennyit, vagy még többet?"


Persze, ez 40 órával számolva ugye 512 000 Ft nettó, nagyságrendileg itt kezdődnek kb. a senior fejlesztői fizetések pl.

2020. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Ma volt a kezemben egy számla, ahol nettó 18e Ft-os óradíjjal volt bérelve egy személy.


Sajnos a számlából nem derül ki, hogy mit csinál ez a személy ennyiért óránként... de több 100 órán keresztül volt foglalkoztatva.

2020. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Projekt managereket például ilyen áron mérik.
2020. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kamu
2020. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!