Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha napi bejelentéssel dolgozok...

Ha napi bejelentéssel dolgozok, havi 15 napot, akkor azokra a napokra, nem kell Tb-t fizetni tehát csak a maradék napokat kell kifizetni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell tb-t fizetned egész hónapra. Az efo nem keletkeztet biztosítási jogviszonyt.
2020. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom amelyik napra bejelentenek arra van tb
2020. ápr. 8. 07:27
 3/6 anonim válasza:
100%

Ugyanúgy teljes összeget kell megfizetned.


"Fontos arra is figyelni annak, aki alkalmi munkát szeretne vállalni, hogy nem minden ellátás jár számára. Jogosultak baleseti egészségügyi szolgáltatásra, álláskeresési ellátásra és nyugellátásra, ám nem minősülnek biztosítottnak. Így például, nem kapnak táppénzt, valamint a gyermekeik után járó csecsemőgondozási és gyermekgondozási díjat sem."

[link]

2020. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod.
2020. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig a 1 éve a Nav-nál mondták, hogy ahány napra be vagyok jelentve, annyival kevesebb napot kell be fizetnem.

Mikor mentem be csekket igényelni.


Azóta változott akkor ez?

2020. ápr. 9. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mostanában változott, régóta így van. Valószínűleg kifogtál egy inkompetens ügyintézőt vagy félre értettél valamit.


Itt van egyébként a nav tájékoztatója

[link]

2020. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!