Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akkora dolog facebook...

Miért akkora dolog facebook adminnak lenni?

Figyelt kérdés

Márnem először látom azt, hogy egy csoport tagjai istenítik az adminokat. Meg védik őket, hogy nekik mennyi munkájuk van a csoportban stb. Én ezt nem értem, hát akkor minek csinálja? Kötelező? Ha létrehozok egy csoportot, akkor nem kezdek el utána rinyálni, hogy jajj mennyi gond van vele.

Komolyan mi ez? Hatalommánia?


2020. ápr. 8. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akkora királyság ám ott dolgozni. Igaz a cikk moderátorokról szól, de nem sok különbség van.

[link]

2020. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hatalommánua akkor lenne, ha az admin elvárná az "istenítést".

Amúgy nem mindegy a csoport nagysága sem, pl több ezres városi csoportoknál igen csak szűrni kell mi jelenik meg, illetve rendet kell tartani, mert egy két poszt alatt elszabadulhat a pokol. Viszont valahol semlegesek is kell maradnia. Ha jól végzi a dolgát, a tagok jól érzik magukat, akkor simán kifejezhetik az elismerésüket.

Ahol köcsög az admin, onnan úgyis sokan elmennek, vagy nem fognak posztolni és kidöglik a csoport.

2020. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, de a csoportot te hozod létre általában. Vagyis én leginkább azokra gondolok. Tehát ezért nem értem, hogy miért mártírkodnak sokszor, hogy nekik kell irányítani? Akkor szüntesse meg és csókolom. Nem a megélhetése múlik rajta.
2020. ápr. 8. 08:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket kedves első. Én nem efféle moderátorokra gondoltam, hanem teszem fel egy főzös csoport moderátor, adminjára.
2020. ápr. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!