Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó képzés matek tudás...

Programozó képzés matek tudás nélkül és angol olvasási/írási szinttel?

Figyelt kérdés
Most azt mondják hogy ingyen lehet majd járni. Matekból bukás közelben voltam mindig, angolul jól tudok (film feliratokat is csinálok, amivel elégedettek az emberek) de megszólalni még sose mertem (szégyellek). Szerintetek így felvennének egy ilyen online tanfolyamra?
2020. ápr. 8. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
angol tudás kb sehogy sem kapcsolódik a programozáshoz.
2020. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"angol tudás kb sehogy sem kapcsolódik a programozáshoz."


Ha ezt így kijelented, akkor neked sincs túl sok fingod a programozáshoz.

2020. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki világéletében bukás közeli szinten volt matekból, szerinted azt megmenti majd az angol tudása?


Mindenki ezt tukmálja randomra emberekre, hogy legyél programozó stb, aztán meg elköltik a kis tartalék pénzüket, mert ingyenesen ilyen nem lesz, az is biztos.

2020. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most mondták a tvben hogy állami támogatás lesz rá! Ha nem is tökre ingyen lesz, szerintem biztos nagy kedvezménnyel tartják majd! Akkor kell a matek ezek szerint, hát azért csalódott vagyok.

Aki volt már ilyen jelentkezésen, annak tesztelték szóban az angolját?

2020. ápr. 8. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Felejtsd is el... Matematikai alapok nélkül hiába magolod be a kódoló programnyelvet, nem fogsz tudni algoritmizálni problémákat a nyelv lehetőségeire.


Programozásban van is egy ilyen tanmodul, hogy "számítástudomány"


Itt van belőle egy kis ízelítő neked.


https://www.youtube.com/watch?v=aBXHO5NoQM8

2020. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Online tanfolyamra bárkit felvesznek, van is belőle rengeteg, ahogy a fizetősökből is nagyon sok van.

Megismerkednia dolgokkal, nagyon hasznos egy ilyen, de a keresőképes önálló tudásra ezekkel még nem igazán leszel képes.


Nem mondom, azt, hogy nem szerezhetsz ezzel a tudással egy Helpdeskes, vagy It supportos melót, amivel lehet az átlangál egy kicsivel magasabb havi fizetésed, de kb ezen a szinten meg is fog állni a "karriered". Szóval ha amúgysem engedheted meg magadnak, akkor ilyesféle online képzésekért sose adj ki pénzt!


Előző voltam.

2020. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én átképeztem magam programozónak. Ha a jelenlegi helyzet nem lenne, azt írnám, sikeresen. A jelenlegi helyzet miatt nem biztos viszont - pl most próbaidős vagyok.



A jelenlegi helyzet előtt azt írtam volna, hogy ha elkezded átképezni magad, 3% az esély a sikerre, most viszont szerintem 0.00001%



Egész egyszerűen túl sok a gyenge tudású, átképzett kezdő.

Már elnézést kérek, itt amúgy saját magamra is gondolok!


Egyébként iszonyú nagy szorgalom kel és a szabadidőről, mint olyanról le kell mondani 1,5 - 2 - még több évre. A sikernek így is pici az esélye.

2020. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
#7 ezzel az erővel semmibe se kezdjünk bele, mert mindenhol van pro meg rengeteg kezdő?!
2020. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

@18:15


Ez azért nem ilyen egyszerű. Én tökéletesen igazat tudok adni a 09:59-esnek.


Nem kekeckedésből, de van valamiféle információd arról hogy a szoftverfejlesztés/programozás stb.. oktatások kb mit és hogy tanítanak, és ezzel szemben azt hogy a munkaerő piacon milyen elvárások vannak ezeken a területeken? Szerintem nincs, mert ha lenne, akkor értenéd hogy miért írta a 09:59-es azt amit.

2020. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!