Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem talalok munkat, nincs...

Nem talalok munkat, nincs kilatasban sem, munkakersõi tamogatas is lejart, nincs ertelme az eletemnek ugy erzem nincs celom, csinaljak gyereket inkabb, jó ötlet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:12
 1/10 A kérdező kommentje:

Férjnel vagyok, neki kb. 200+ a fizuja.

Ellenénk.

2020. ápr. 8. 17:14
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan ennyi ésszel akarsz gyereket? Most nincs állásod, nincs jövedelmed. A férjednek van. Ketten ellennétek, de te egy gyereket akarsz az amúgy sem fényes életedbe. Gyerek pénzbe kerül. 200 ezer gyerekkel már nem lesz elég, vagy csak annyira, hogy vegetáltok.
2020. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
56%
Ha szeretnétek gyereket, és megvan minden meglenne minden amit megadhatnátok neki, akkor igen. Viszont a vírus kellős közepén állunk. Kitudja hogy hatna ki a magzatra ez az egész ha neadj Isten elkapnád.. De normális esetben, ha nincs ez a vírus, és mindent megtudnátok adni neki akkor igen, igen, hosz valamikor úgyis el kell hogy jöjjön ennek is az ideje. De ne keseredj el. Én is hasonló cipőben vagyok. Van egyenlőre munkám, de amint vége lesz a vírusnak már nem lesz. És a környéken itt sincsen semmisem... De nem kell szomorkodni emaitt. Isten a legnehezebb csatát a legjobb harcosának adja! Ez legyen előtted!!
2020. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elljetek.
2020. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi, en is hiszek mint te
2020. ápr. 8. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha kúrni akarsz szólj. Viszek gumit.
2020. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

"nincs ertelme az eletemnek"

A tiétek is egy meghitt házasság lehet, ha ide kell írogatnod ilyesmit.... Semmi közöm hozzá, de nem hiszem hogy egy gyerek segítene ezen. Inkább ne tegyétek tönkre egy harmadik ember életét is.

2020. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Milyen életképtelen hisztérika lehetsz. Menj el boltba, futárnak, kórházi takarítónak, rendőrnek, végtelen +1 lehetőség van
2020. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálnék gyereket - 3 év mire újra dolgozhatsz, és addig biztosan helyreáll a gazdaság (addig meg nem kell szerencsétlenkedni a munkakereséssel).
2020. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8as idiota vagy. nem latod h nincs munka

nehez a felfogasi kepesseged

agyatlanok ne irjanak.

2020. ápr. 9. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!