Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön szerzett közgazdaság...

Külföldön szerzett közgazdasági diplomával kérhetek az átlag felett?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy visszaköltözöm a mesterdiploma megszerzése után Budapestre.


Neves külföldi egyetem, KU Leuven, Belgium.

Három nyelven beszélek felsőfokon. EN+FR+RU

Korábban gyakornoki pozícióim voltak csak. Azokból van 2 év tapasztalatom multiknál, amit a bachelor alatt Budapesten szereztem.

Business Administration MSc, és vállalati stratégia/pénzügyes tárgyaim/specializációim voltak.


Milyen pozíciókat pályázhatnék meg szerintetek és bruttó 550-et kérni reális lehet-e? Ez átlag feletti-e otthon hasonló területen?



2020. ápr. 8. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Bruttó 550 reális lehet, nem is igazán átlagon felüli.
2020. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem önmaga a diploma sokat nem ér, az csak a beugró. Szerzel tényleges tapasztalatot, és utána lehet többet kérni... Én így látom, de próba szerencse.

(Big fournál vannak ismerősök, friss diplomások, 400-nál többet nem nagyon visznek haza.)

2020. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy nem a Corvinus-on vagy a BGE-n végeztem hanem kint egy top150-es egyetemen.


Emiatt kérdeztem, hogy esetleg ez járhat-e pluszjövedelemmel.

Az, hogy a beugró megvan nem érdekel.


400-ért nem vagyok hajlandó Mo.-ra visszaköltözni viszont.

Akkor tárgytalan.

2020. máj. 29. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Bruttó 400 ezer az kemény :D

A jattom annyi kb kint Ausztriában :D

2020. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

A BGE tényleg alja, de Corvinus elég jó egyetem. A gyenge nyugati oktatás színvonalát igenis simán eléri.

A nyelvtudásod süvegelendő. Arra alapozva kérhetsz többet.

Egyébként a diplomások híresen szarul keresnek. Én is már bánom, hogy nem mentem el gázszerelőnek, hegesztőnek, burkolónak, asztalosnak..

Havi milliót simán meg lehet csinálni ezekkel, és már 4 éve dolgoznék.

2020. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pályakezdő/ pár éves tapasztalatot igénylő pozíciókban multiknál alapvetően megvan, hogy mennyit fizetnek az olyan szinten lévőknek, ebben olyan nagy rugalmasság azért nincs. Kérni kérhetsz, maximum majd lejjebb kell adnod az igényeidből.
2020. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!