Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy hajléktalan otthonb...

Milyen egy hajléktalan otthonban dolgozni szociális munkásként?

Figyelt kérdés
mennyire megterhelő nehéz sorsú emberekkel dolgozni ? miket kell csinálni? nőként eltudnám végezni a munkát?

2020. ápr. 8. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Én ugyan nem dolgoztam ott, a dolog másik oldalán álltam, de szerintem ne menj oda ilyen vírusos időkben.
2020. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem mostanra gondoltam. De ha amikor lejár a mostani szerződésem,mivel gyes-es helyére vettek fel, új helyet kell néznem.
2020. ápr. 9. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Amit én tapasztaltam, bár én szerencsére nem voltam sokat szállón meg az is kicsi szálló volt, hogy azért elég lepukkant emberek járnak oda, többnyire bebaszva/beállva, bár ezeket nem engedik be, de valahogy el kell küldeni őket. Állandó fertőzésveszélyben vagy, meg ha este egymásnak mennek valamiért az sem életbiztosítás, nőként meg felkészülhetsz főleg ha még jól is nézel ki az állandó beszólogatásokra, megjegyzésekre. Persze járnak oda normális emberek is. Ismerőseim voltak olyanban, ahol majdnem 90 embert szállásoltak el egy légtérben éjszakánként, hát ők is inkább az utcát választották egy idő után, mert aludni nem tudtak, állandó kórusban horkolás, lopások, balhék, pedig ez nem Magyarországon volt. Ha szeretsz másokon segíteni akkor jó munka lehet, de én a helyedben nagyon meggondolnám, főleg hogy írtad, hogy gyesen vagy, úgyhogy a gyerekhez nem biztos, hogy haza kéne vinni rühet vagy hasonló dolgokat, az ágyi poloska például elég gyakori vendég.
2020. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!