Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri 220. 000...

Szerintetek megéri 220. 000 forintért biztonsági őrként (Budapesten) dolgozni? Lenézett szakma, de ha valaki értelmes, és tovább is akar lépni, az elfogadható? Nettóról beszélünk.

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert megkaptam a napokban valakitől (egy chatoldalon beszélgettem egy lánnyal) hogy milyen gáz hogy ennyire vittem.


Most a jelenlegi helyzetben nagyon is jó munka, az kétségtelen, de most nézzük úgy ezt az állást, mintha nem lenne covid járvány meg "krízis" helyzet



2020. ápr. 8. 22:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mondhatni "fejlődni akaró" fiatal, 24 éves srác/férfi vagyok. Ilyen tekintetben hogy látjátok?
2020. ápr. 8. 22:21
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak ennyire vagy hivatott, akkor nem rossz.
2020. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Ha az a biztonsági őr egy korházban dolgozik az nem a legjobb.

De ha egy menő bárban akkor más a helyzet

2020. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
220 ert nem rossz gondolom megeroltetni nem szoktad magad. Maxiumum meg az kerdeses hogy hany orat kell egy honapban azert a penzert dolgozni mert az se mind1.
2020. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha van olyan kidolgozott fizikumod, eres homlokod és nagy orrod a kopasz fejeden mint Czibók Lászlónak, akkor képes vagy rá és aki lenéz azt kiütöd
2020. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
76%
Miert, o mire "vitte"? En meg az ilyen leszologatos selejtes kis nyomorekokat tartom gaznak, mint o. Semmi baj a biztonsagi ori munkaval. Ugyan olyan, mint egy komoves, vagy elado munka kb. Ha neki ez gaz akkor javaslom, h epitse meg maganak a hazat, termelje ki maganak a buzat es susson maganak kenyeret. Aztan tartson disznot es vagja le o, hogy legyen parizsi is a kenyeren. Csak mert nehogymar "gaz" emberekre legyen raszorulva az elkenyeztetett segge.
2020. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Húúh féltem, hogy lehordotok engem, de meglepődtem. Köszönöm a segítséget, jólesett olvasni őket :)


Többre vagyok hivatott, mert többet is akarok elérni, csak ahhoz pénz kell. Tanfolyamokat akarok végezni, el akarok költözni, stb.


Nem tudom mit ért el, de gondolom vagy olyan családba született ahol elvárás 5 évesen a diploma, vagy csak ferde a világképe.

2020. ápr. 8. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Ja ha meg csak ideiglenes akkor vegkepp jo.
2020. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Ne gondolkozz mert megárt. Nagyon nem találtad el.

Ha többre vagy hivatott, akkor átmenetileg jó, de rövid úton tovább kell lépni

2020. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Persze, lépni akartam. Csak most ugye a járvány mindent felrúgott amit terveztem. Amúgy is munkanélküliség lesz nagy durván (szerintem), így itt fogok maradni ki tudja meddig. De amint lehet takarodok. Nem rossz hely, de itt nem lehet "karriert" építeni vagy feljebb lépni.


Tényleg meglepő hogy ilyen barátságosak vagytok :D Más vagyonőrös kérdéseknél csak szidták a szakmát vagy a kérdezőt, és nem, nem Obira gondolok :D

Asszem így nevezte el a gyk közösség xD

2020. ápr. 8. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!