Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találok gyorsan munkát?...

Hogy találok gyorsan munkát? Turizmusban dolgoztam a jelenlegi helyzet miatt elvesztettem az állásomat mi tévő legyek most?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!

Természetesen először a boltokban próbálkoztam majd a raktári munkáknál és takarítói állásoknál.

Eddig sikertelenül, ugyan is semmi tapasztalatom nincs ezeken a területeken így elküldtek mindenhonnan.

Kérlek segítsetek, hol keressek? Kétségbe vagyok esve! Tudom, hogy sokan vannak ebben a helyzetben, ti hol találtatok munkát?

Lidl,Tesco stb helyekre már mind beküldtem az önéletrajzomat, volt ahova személyesen is bementem. Sehol nem akartak alkalmazni.

Mit gondoltok hol lehet még megpróbálni?



2020. ápr. 9. 01:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

"Turizmusban dolgoztam a jelenlegi helyzet miatt elvesztettem az állásomat"


Menj be a Munkaügyi központba a kilépő papírjaiddal és kérj álláskeresési támogatást - már ha be voltál jelentve és van legalább 360 nap biztosítotti jogviszonyod.


Ha nem voltál bejelentve, akkor bizony baj van, de erre korábban kellett volna gondolni.


Mondjuk azt sem írtad, az ország mely részén keresel munkát, de én a helyedben nem rohangásznék, hanem beadnék egy csomó önéletrajzot. Most ne nagyon reménykedj felvételben, mert áruszállítás, futár, stb-n kívül nem fognak kapkodni a munkavállalókért min. 1 hónapig.

2020. ápr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem derül ki mit dolgoztál korábban, mihez értesz, mi a szakmád. A turizmus elég sokrétű munkakörökkel jár.

Így nehezebb megfelelőt ajánlani.

2020. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ételfutár, eladó, árufeltöltő, pénztáros...most ezekre van szükség szakképesítés nélkül. Orvost, ápolót, mentős azért nem sorolom ide, mert ahhoz nincs képesítésed.
2020. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
De ha jól tudom, most a vészhelyzetre való tekintettel a mentők vállalnak gyorstalpalói képzést és ha besétálsz, hogy szeretnéd támogatni a csapatot +1 fő munkaerővel, már másnap felkerülhetsz kocsira és folyamatos a tanulás. Nyilván annyit nem kapsz mint egy képzett ápoló, de 100-at biztos zsebedbe raknak havonta. Több mint a semmi, ráadásul szerzel egy újabb szakmát is
2020. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
kozmetikusom postásnak ment
2020. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utazási irodában dolgoztam, utazásszervezőként, nem voltam bejelentve....

Budapesten keresek állást

2020. ápr. 9. 10:16
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Budapesten nem voltál bejelentve? :D
2020. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

ha nem voltál bejelentve akkor nagy pácban vagy

helyedben elmennék munkaügyre és egy általuk támogatott tanfolyamra mennék új szakmát kitanulni amivel állást is kapsz... Én is közfogos meló alatt tettem le okj-t és most így home office-ban nyomhatom.

2020. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mezőgazdaság.


[link]

2020. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Felvétel stopp van már 2 hete a legtöbb helyen.

Március óta 35ezer ember maradt meló nélkül,akik mind mentek árút tölteni,raktárba rohangászni,meg futárkodni.

És ez a szám heti 5ezerrel növekszik így még nagyobb lesz a verseny 1 melóra.

Eddig volt egy raktáros melóra 3-5 jelentkező.

Most van rá 60-90.

Kemény szitu.

De ha 1 teszkóba sem vettek fel ami kb a legallja a közértes szakmáknak fizuban és munkavállaló tiszteletben,akkor sajnos nincs tanácsom.

De sok sikert kívánok neked!

2020. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!