Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik a közszférában dolgoztok,...

Akik a közszférában dolgoztok, milyen fizetésetek van? ( vagy ismerosotoknek)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Netto 190ezer, msc-c térinformatikus önkormányzatnál
2020. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám mesterpedagógus+ osztályfőnök ez így bruttó 480.(436+44).
2020. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
146 nettó + túlóra
2020. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ped 2-es pedagógus fizetése 20 év után osztályfőnöki pótlékkal bruttó 340 ezer.
2020. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit off:


Nem teljesen értem aki egyébként ott dolgozik. Aprókért. Pláne diplomásként ilyen 150 ezrekért.


Autóipari multiknál, építőipari segédmunkával meg hasonlókkal keresik a 300 ezreket. És ez nem túlzás.



Arról nem is beszélve, hogy ha váltanál a versenyszférába akkor ez a tapasztalat sajnos hátrány.

2020. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindenkinek az az álma, hogy betanított munkát végezzen ált. iskolát végzett egyének mellett. Én inkább kevesek nettó 190 ezret, de azt csinálom, amit szeretek, jó közösségben, mellette lehet tanulni, mert az időmbe belefér és nem 2 bites emberekkel vagyok körülvéve. Lakásom, autóm huszonéves létemre van, feleségem is, kössz, nem kérek a műszakolásból
2020. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 én keleten dolgozom ebben és valójában a multiknál se éppen nagyobb a fizu, de ahol magasabb, ott kilehelem a lelkem érte. Nekem ez nem pálya. Itt valóban azt csinálom, amit nagyjából szeretek. A munka az stabil és nincs mutyizás, ha szabira akarsz menni, vagy éppen megbetegedtél. Ha terhes vagy, nem kell félni az esetleges inkorrekt munkaviszony megszüntetéstől.
2020. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
De jól megy szegény tanároknak a közel 400 ezres kis fizuval meg a sok kedvezménnyel...szegények 🙃
2020. aug. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!