Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet váltottam, mert...

Munkahelyet váltottam, mert azt hittem, hogy jobb lesz. Nem jött be, és most úgy alakul a dolog, hogy előfordulhat, hogy visszamehetek. Ti visszamennétek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 5 évet dolgoztam egy helyen. Szerettem a munkámat, de kevés volt a fizu... Közben emiatt a munka miatt elkezdtem a jogi egyetemet, harmadév végén vagyok, minden tárgyam megvan. Szóval elmentem az új helyre (ismerős csábított, hogy hú de jó lesz) de hiába a több pénz, nem tetszett a munka, így felmondtam. Lehet, hogy lenne lehetőségem visszamenni a régi helyre (várnának szeretettel), ahol bár kevesebbet kerestem, de azzal foglalkoztam, amit szeretek. Ti visszamennétek?


Kicsit kezdek most besokallni az egyetemtől is, kicsit feleslegesnek érzem már így elvégezni... pedig tudom, hogy jól megy, de nem tudom magam rávenni a tanulásra. Az egyetem miatt sem volt egy jó döntés váltani, de mostmár ez van, nem tudom visszacsinálni. Pedig nagyon szeretném, egyfolytában arra gondolok, hogy milyen hülye voltam.

Az előző munkahelyemről békével jöttem el, betanítottam az utódom, jóban voltam a főnökökkel. Egyébként közigazgatásról van szó.


A dolgot nehezíti, hogy elsején kezdhetnék egy új munkahelyen, ami viszont tuti fix, egész jó a fizu is, és attól tartok, hogy ha ezt visszamondom és a másik sem jön össze mégsem valami miatt (mondjuk mert a nagyonnagyfőnök nem írja alá), akkor két szék között a pad alá esek és most a járvány miatt még úgy sem találok melót...



2020. ápr. 13. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
A rizsát nem olvastam. Visszamennék, ha ott jobb volt.
2020. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
Nem mennék vissza semmi szín alatt. újat kell keresned.
2020. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Nyilván szempont a pénz, a kérdés hogy kenyérre vagy ferrarira nem elég. (azt neked kell tudni hogy melyikhez áll közelebb a régi munkahelyed)

Nyilván ha kennyérre nem elég akkor váltani kell de ha ott jól érzed magad és egyébként jól kijösz a fioból akkor lehet érdemes lenne vissza menni.

2020. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Simán kijöttem a régi pénzből is, csak hát amikor dobnak rá úgy százezret... ember legyen a talpán, aki azt elutasítja. Hát nekem nem jött össze :)
2020. ápr. 13. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Nálam is volt ilyen helyzet, majdnem kilátástalanságba kerültem, így visszamentem. Ebben a mostani helyzetben nem egy sűrű találni (pár területen kívül) olyat, ami bejönne az embernek, így nem lehet válogatni ma...

2020. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy csak be pcsölj mert akkora válság van kialakuloban h beülsz 2 szék közé aztán leshetsz
2020. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék vissza. Ez olyan, mintha visszafelé élnéd az életed. Semmi értelme.
2020. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közel fél év után mondom, hogy életem egyik legjobb döntése volt visszamenni. Beírattak egy egyetemi képzésre (3. diploma lesz), amely kapcsán vállalták, hogy emelkedik a bérem. Konkrétan a dupláját kapom annak, ami májusban volt. Szóval van, amikor nagyon is jól sül el a dolog.
2020. nov. 15. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
És a másik embert miattad kirúgták?
2021. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rúgtak ki senkit, más beosztást kaptam. Most léptettek elő. Abszolút nem bántam meg, hogy visszamentem.
2021. aug. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!