Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kormány segitő intézkedéseir...

A kormány segitő intézkedéseirol hol lehet olvasni, hogy ik a lehetőségek? Képzés sgitések is érdekelnek (olvastam h 95%-át támogatják a tanfolyamdijjaknak) de vállalkozás segitő intézkedések is érdekelenek.

Figyelt kérdés

Illetve minden más segitség ebben a helyzetben hogy megnézessem van e olyan ami rám illik.


Palkovics, korona, virus, koronavirus, orbán, vállalkozás, tanfolyam, fejlesztés



2020. ápr. 16. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
A kormány "segitő" intézkedéseirol a Magyar Közlöny legújabb számaiban tudsz keresgélni. Minden más nem igazán hivatalos forrás. Pl. elhangzott, hogy a kormány a munkabér 70 %-ával támogatja a vállalkozásokat, aztán kiderült, hogy csak akkor, ha 8 órából 4-be lejelentik a dolgozókat és aztán az is, hogy csak a kieső 4 órának a 70 %-áról van szó, majd tegnap meg azt olvastam, hogy csak akkor , ha a vállalkozás be tudja bizonyítani, hogy a tevékenysége NEMZETGAZDASÁGI ÉRDEK. Khmmm. És mi minősül annak?
2020. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bak Norbert ***** válasza:
60%

Magyar közlöny.


képzésekről meg itt:

[link]


De meg a 95%-os támogatás csak ígéret egyenlőre, az új diákhitel jött le csak , amiről meg itt:


[link]


Bérkiegészites támogatás, őstermelő és munkavállalói iparági járulékkedvezmények szerintem felejtősek egyenlőre. De olvass inkább elemző cikkeket róla, hogy miért mert azok közelebb állnak a valósághoz.

2020. ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Engem leginkább a 95-os támogatás érdekel. Egy 300 000 Ft-os informatikai tanfolyam 15000 Ft-ért nem lenne semmi!!! És ha jol értem, Palkovics pont az informatika irányába nyomja... Lehet rajta vitázni, főleg azon hogy a takairot minek menjen programozonnak, de nekem az elmut időszakban pont ilyen tervem volt, csak sok lett volna a 300 000 Ft
2020. ápr. 17. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!