Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svédországban nehéz elhelyezke...

Svédországban nehéz elhelyezkedni CNC marósként?

Figyelt kérdés
Egyedi gyártásban dolgozom, németül kommunikációs szinten,angolul alap szinten beszélek. Ha jók kint az esélyeim a szakmámban akkor rá állnék jobban az angolra. Milyen fokú nyelvtudás kell? Egy idő után tudom hogy a svéd.

2020. ápr. 16. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz komolyabban se svédül, se angolul, akkor elég nehéz.
2020. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudsz németül, én a helyedben inkább Ausztriába, vagy Németországba mennék dolgozni, kivéve ha valami perverz vonzalmat érzel a sötétség, a hideg, a borzasztó svéd konyha meg az emancipált szőke svéd nők iránt 🙂

Malmőről inkább nem is írok semmit, bár ha nyóckerben szocializálódtál, lehet azt is kibírnád 😂

2020. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kommunikációs szinten beszélsz németül, egyértelmű hogy Németországot kellene megcélozni.

Én is egyedi gyártásban dolgozom kint, karosszéria lakatos végezettséggel és CNC ismerettel egy német autógyár high performance divíziójában. 18 évig Magyarországon dolgoztam a szakmámban,aztán vágtam bele.

2020. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!