Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi furgonos egyetem...

Facebook45 kérdése:

Nemzetközi furgonos egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy van lehetőség úgy furgonozni egy cégnél hogy péntektől vasárnapig minden héten? Napi bejelentéssel. Főképp nemzetközi fuvarokra gondolok, de akár az ilyen gls, dhl futár munka is jó lehet. Lehet hülye kérdés, akkor bocsi😂

2020. ápr. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy ez így működhet. Ebből semmi előnye nincs, sőt inkább nagyon is hátránya van egy fuvarozó cégnek. Szóval olyan embert fog felvenni, aki bármikor rendelkezésre tud állni ha kell.
2020. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pizza futár, esetleg.
2020. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el! Nemzetközi furgonosok általában hétfőtől szombatig dolgoznak, jó esetben van heti 1,5 napjuk otthon.

Inkább pizza futárkodj. Valami olcsó robogóval, vagy egy régi swiftel.

2020. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pizza futár, ezen kívül gls vagy dhl de csak beugrósnak péntek és szombati napokon.

Nemzetközi furgonosnak pályakezdőt egyre kevesebb helyen vesznek fel,most pedig a tapasztalt sofőrök is sokan otthon vannak mert mindenhol le állás van vagy is eléggé sok helyen, nagyon nehezen vettek fel engem is igaz én 2 hetezek,itt össze vissza kell menni nem csak hétvégén, mai nap indultam volna de le mondta a megbízó így reménykedem hogy hétfő délután lesz valami mert ezen a héten semmi sem volt.

Számodra legnagyobb esély ebben a helyzetben a pizza futár talán még a csomagküldő szolgálatok de lassan minden állás be telik még a szar is ebben a helyzetben.

2020. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet kamionozni, de csak nyáron. Hétvégére nem fognak felvenni, mert semmi értelme. Ha csak a környező országokba szállítanál, akkor oda olyan ember kell nekik aki stabilan rá tud érni dolgozni, hiszen többször kell szállítani. Az igazi nemzetközi fuvarozásnál egy szállítás több ideig is eltart mint 3 nap.


Menj nyáron nemzetközi kamionosnak. 3 hónapra simán felvesznek, mert az már értelmes időkeret. Utána benyújtod a felmondást, majd következő évben megint 3 hónap.

2020. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!