Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a Richter...

Dolgozik valaki a Richter Gedeonnál "Elektromos Karbantartó technikusként" vagy "Kalibráló műszerészként" Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyit lehet keresni ezekben a beosztásokban, illetve milyen és mennyi béren kívüli juttatás van ?

8 vagy 16Ft-ot térítenek üzemanyagköltségként ?



#fizetés #bér #műszerész #Elektromos karbantartó
2020. ápr. 19. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan más poziban voltam, de nagyon jó munkahely. Széleskörű béren kívüli juttatások, jutalmak, olyan karácsonyi csomag, hogy elképesztő. Negyedévente tisztasági csomag.

Béren kívüli juttatás amikor eljöttem 2019-ben, akkor volt 440 000 ft bruttó, de szinte minden adható juttatásból lehetett választani.

Az üzemanyag 15 ft/km-el megy náluk

2020. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Arra készülj fel, hogy az egészséged rámegy pár év alatt.
2020. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd, hogy miért megy rá az egészsége?


Érdekelne.

2020. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Kettessel egyetértek, másfél évig bírtam a Richtert gyomorral, igaz irodáról tudok nyilatkozni.

Rosszindulat, furkálás. Szocializmus a köbön. Értekezletek üvöltözéssel teltek, tizenéves sérelmek egymás fejéhez vágásával. Ha lapít az ember akkor még ki lehet bírni, de annyi néha a munka, a bürokrácia hogy sokakat az is teljesen kiéget.

Ha meg vezetői(bb) beosztásban vagy és veled egyszintűek között kéne rendet vágnod, hát ott igazán kikészülsz. Egészségileg tropa voltam mikor eljöttem, az osztályon még legalább 5-6 ilyen ember volt aki szintén emiatt köszönt le, fiatalok-idősek egyaránt.

Nem igaz ez mindegyik részére, de átalában a céges kultúra nem valami nyugatias.

2020. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infòt mindenkitől!
2020. ápr. 21. 05:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most megyek oda, ne b@sszätok... de az előző helyen is ment a furkálás és azt mondják ez jó hely.
2020. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!