Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már nagyon hosszú ideje nem...

Már nagyon hosszú ideje nem találtam gyakornoki pozíciót és nélküle nem lehet diplomám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hagyjam az egészet, pereljek be valakit, vagy mi legyen?


Szoftverfejlesztői pozícióba kerestem, de sokszom már az is csoda volt ha nem 5+ év tapasztalattal kerestek, a tapasztalat nélküli helyek meg ritkaságszámba mentek, gyakornoki pozíció meg évente max néhány.



2020. ápr. 28. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
És kit akarnál beperelni???
2020. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, mindig csak én vagyok a hibás, mert a napi 24 órámból nem voltam hajlandó 878653014789304863048604 órát szoftverfejlesztéssel tölteni, csak néhányat!!!


Igen, én vagyok a hibás, mert egészségügyi és fizikai erőléti problémák miatt nem tudok az építőiparban dolgozni, és biztosan az a szoftverfejlesztés is valójában genderelmélet, csak bemesélem magamnak hogy fejlesztőnek tanultam!!!


Igen, én vagyok a hibás, mert se csókosaim nincsenek sehol, se pártkatona nem voltam a Fidelitasban, és még pénzem sincs arra hogy megvegyem magamnak a gyakornoki időt!!!

2020. ápr. 28. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem hívnak téged véletlenül Balázsnak? :-DDD
2020. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nabakker…. Mert a többtízezer gyakornok az mind politikai kapcsolatok révén kapott lehetőséget...


Na mesélj még, egyre érdekesebb.... :-DDD


Hány CV-t küldtél el, hány helyre pályáztál???


ŐSZINTE választ kérek!!!

2020. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Mondjuk például egy ilyen? Ahol már az is előny, ha ismered a Gitet? Vagy muszáj lenne Zalalövőn vagy Tiszabőn fejlesztői melót találnod? Egy rakás informatikus ismerősöm van, szakmányban állnak a munkák, gyakornoki pozíciót sem tart semeddig találni normális esetben. Jártál interjúkon? Ha küldesz egy CV-t szívesen ránézek, egy csomót interjúztatok, egy ideje ráadásul IT területen.

2020. ápr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog CV-t küldeni azt most megmondom.
2020. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Add lejjebb a berigenyed. Én kezdetben minimálbérért voltam gyakornok.
2020. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy legyen egy (vagy több) ütős hobbi projekted amit fel tudsz mutatni akár interjúkon is nem kell napi 30 órát szoftverfejlesztéssel foglalkoznod. Minden nap pár órát rá szánsz, folyamatosan fejlesztgeted. Az már rég rossz ha te csak a melót látod ebben, ez nem az a szakma.
2020. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp perelj be minél több random embert.


A sárga csekkeket a többmillió forintról meg tedd el gondosan.


20 év múlva az szép emlék lesz, bármelyik aluljáróban lehet röhögve mutogatni a cimbiknek, hogy "na, ennyi perköltséget akartak behajtani rajtam...a marhák!" :)

2020. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező szakmai gyakorlatról lenne szó? Oda biztos nem kell 5 ev tapasztalat. Sőt törvény szerint csak 6 hét után kell fizetniük, + ha azért utasítanak el mint it gyakornok, mert nem tudnak építőiparban dolgozni, akkor oda ne is menj. Amúgy nagyon érdekes felfogásod van...
2020. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!