Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem után, ha nem sikerült...

Egyetem után, ha nem sikerült megszerezni a diplomát, jár munkanélküli segély?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha az államvizsga nem sikerül és még nincs korábbról 365 napnak megfelelő korábbi munkaviszony, úgy lehet igényelni munkanélküli segélyt, álláskeresőként? Vagy ilyen esetben van valamilyen támogatás, ami igényelhető?

#egyetem #diploma #munkanélküli segély #sikertelen államvizsga
2020. ápr. 29. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi.
2020. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli segély már nincs, Álláskeresési járadék a neve, de munkaviszony nélkül nem jár egy fillér se.
2020. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az államvizsgától nem igazán függ, csak attól, fizettél-e az elmúlt évben munkaerőpiaci járulékot (munkaviszony nélkül nem).
2020. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!
2020. ápr. 29. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Álláskeresésit nem kaphatsz, de FHT-t igen. Én ezt kaptam az egyetem után, havi 22800 Ft. Nem sok, de a semminél több. Mellette tudtam egyszerűsített foglalkoztatással (alkalomi bejelentéssel) dolgozni havi 15 napot 90 ért, így volt havi 110 ezer bevételem. Ennek már 10 éve. Anno ezt csak pár hónapig kellett így csinálnom, aztán lett rendes melóm.
2020. ápr. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!