Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A remote job-okról mi a...

A remote job-okról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz, ha menekülnék a fővárosból és szívesebben dolgoznék már rögtön az egyetem elvégzése után is pl egy Balaton-parti faluból vagy egy olasz kisvárosból?


Ez később visszaüthet még a CV-ben?


Szeretnék vízközelben, valami csendesebb, tiszta levegőjű helyen élni.



2020. ápr. 30. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb minden ember erre vágyik, mégis kevesen tudják megvalósítani. Én is vállalkozóként csinálom freelancer munkákból élek, mert nem sok cég van akinél belefér hogy félévig Közép-Amerikából dolgozzak.
2020. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Null km-es pályakezdőként nehéz lesz olyan pozit találnod, ahol full remote van. De még ha van is olyan munkáltató, aki ebbe belemegy, számodra is hatalmas szívás lesz, mert nagyon nehéz betanulni úgy, hogy messze vagy a kollégáktól. Persze van Skype meg telefon, de az nem ugyanaz. Úgy gondolom legalább 1-2 év tapasztalat szükséges ahhoz, hogy belerázódj a munkába (gondolok itt technikai ÉS soft skillek elsajátítására), hogy utána önállóan, távolról is hatékonyan tudj dolgozni.
2020. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig ezen az oldalon nézelődök

[link]


Ha valaki még tud hasznos dolgokat/tippeket, ne tartsa magában. :)

2020. ápr. 30. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Remote job-ok 🤦🏻‍♂️ Édes istenem... Távmunkák. 2,5 éve ilyenem van, soha nem mennék irodába dolgozni.
2020. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az önéletrajzban miért kellene feltüntetni, hogy irodában dolgoztál vagy otthonról? Ha egy irodai munkára jelentkezel valamikor, ahol emberekkel kell együtt lenni és dolgozni, akkor ha hasonló tapasztalattal olyan is jelentkezik, aki irodában dolgozott, akkor annak előnye lesz természetesen azzal szemben, aki évekig otthonról. Megvan a veszélye, hogy egyszercsak úgy döntesz nem jön be neked az irodai munka és felmondasz, vagy antiszoc vagy, vagy egyszerűen csak nem tudsz kijönni másokkal ha napi 8-9 órában együtt vagytok.

Sokan álmodoznak arról, hogy otthonról vagy Thaiföldről, innen-onnan dolgozhassanak, de van akinek nem való. Aki jól elvan egyedül és nem igényli a társaságot, annak jó, másoknak meg idegesítő, unalmas ha egyedül dolgoznak.

2020. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én jól elvagyok egyedül, ki nem állhatom az irodában együtt-ülést.
2020. ápr. 30. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

hát tőlem még sose kérdezték meg egy interjún se, hogy otthonról dolgoztam-e vagy sem

be van írva, hogy szabadúszó és kész

2020. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen típusú munkát végeznél, de én is azt tudom mondani, mint egy korábbi: előbb legyen megfelelő tapasztalatod. Nagyon nagy szívás ha elakadsz valamiben, aztán neten kell kajtatnod valakit aki segíteni tud benne.
2020. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!