Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetése egy kalandpa...

Mennyi a fizetése egy kalandparkban dolgozó animátornak/pénztárosnak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimálbér.
2020. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk túravezetőnek hívták a pozíciót, kasszát kezeltük, felszerelést osztottunk, öltöztetzünk, oktatást csináltunk a vendégeknek, vigyáztunk rájuk. Mellette növényzetet irtottunk, a nagy favágások kivételével. Meg persze ha valaki bajba került, mi hoztuk le a pályáról.

Erre a fizetés órabérre volt, nettó 750. Hétköznap és szombaton a 8 órás törzsidőn túl +50%, vasárnap alapbér+50%, törzsidőn túl +100%, éjszakai túrákon +100% (este 7 utántól).

Havi 10 napot dolgoztam, (másodállás volt csak) egyszer volt egy teljes hónapom, nettó 195 körül vittem haza. Borsod-Abaúj-Zemplén megye egyébként.

2020. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek egyébként 3 év munkaviszony után, természetesen minden papírozva, tanfolyamok is megvoltak. Viszont 2 éve felmondtam, otthagytam a parkot.
2020. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2020. máj. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!