Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hankook Tire-nél mennyi a...

A Hankook Tire-nél mennyi a fizetés operátorként?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a mostani helyzetre gondolok, hanem az ezelőtti, vírusmentes időszakra. Dolgozott ott valaki mostanában?

2020. máj. 1. 15:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Most egy gumigyárról tudni kell, hogy jól fizet, de nehéz a munka egészségtelen, büdös környezetben és nagy melegben. Ebből kiindulva a fizetés mindennel együtt simán elérheti a nettó 300 ezret is.
2020. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz fizikai munka, szóval lehet nettó 300 ezer is de nem éri meg szerintem, mert tényleg nagyon nehéz fizikailag
2020. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Hmm.. Nettó 300 000Ft? Hol vannak azok a kommentelők akik végzettség nélkül ilyen munkával keresnek havonta 450-500 000-et nettóban? Hiányolom... :D
2020. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Tudtommal nők is dolgoznak ott, ezért kicsit meglep, hogy nehéz fizikai munka. Köszönöm a válaszokat! Én nettó 250 ezret hallottam egy ismerőstől, akinek rokona dolgozik ott. Tudni akartam, hogy igaz-e, ezek szerint igen. Szerintetek nőként van esélyem, hogy felvegyenek? Azért itt érdeklődöm, mert semmi kontaktot nem találtam velük.
2020. máj. 1. 22:38
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kifejezetten férfi dolgozókat keresnek, akkor természetesen van esély. Az hogy hírei fogod-e az rajtad múlik
2020. máj. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
# 3: Itt vagyok, engem keresel? Érettségivel keresek igen nettó 450-500 ezer között. De nem értem az összefüggést. Egy gumigyár jól fizet, de nem az fizet a legjobban a piacon.
2020. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Hol adnak netto 500 ezret érettségivel?
2020. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem szoktam elárulni. Nekem sem telt kis időmbe mire ráakadtam. Akit érdekel kutakodik.
2020. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Aha oké.

Tehát egy rejtélyes munka amit sehol sem hirdetnek és egy érettségivel bárki megtudja csinálni,netto 500 ért.

Kifizet ennyit a semmire és miért?


Ha ezt valaki elhiszi neked annak van egy ajánlatom.

Ui: Nigériai herceg.

2020. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell, hogy bárki is elhiggye.:) Én jól alszom anélkül is csupán megszoktam jegyezni, hogy Magyarországon is simán kereshet egy érettségivel rendelkező pár majdnem havi nettó 1,000,000 forintot, ha nyitott szemmel jár vagy jók a kapcsolatai. És akkor nem kell külföldre menni... Nem egy olyan dolgozik nálunk aki alig múlt 18 éves és már a nettó 400 ezret hazaviszi. Elég jól indít a munka erőpiacon.:) Persze a 3 műszak azért ott van, de még mindig nem folyamatos műszak, mint sok gyárban. Havi 2-3 túlóra és kész. Gumigyárak is jól fizetnek, de ők csak azért, mert a munka nehéz és egészségtelen. Ez a munka azért nincs hirdetve sehol, mert nincs üresedés érthető okokból.
2020. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!