Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire viszem képalkotás diplomá...

Mire viszem képalkotás diplomával? Pontosan mit csinál ez szakma?

Figyelt kérdés
Nem tudok róla semmit és nem is találok nagyon róla dolgokat. Ezért kérdezem a tapasztaltalat ha rátalának erre a kérdésemre.
2020. máj. 3. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol találtad ezt a képzést? A képzésnél le szokták írni, hogy hol, milyen területen lehet vele elhelyezkedni.
2020. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Régen ezt laboratóriumi képalkotónak hívták. Akik CT, röntgen, MRI gépekkel dolgoznak. Ma hangzatosabb a nevük.

[link]

2020. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát a leírás alapján én úgy fogtam fel, hogy olyan mint az animáció, de megtudtam hogy nem. De még mindig nem tudom mit csinál.

Nem orvosi izére gondoltam. Hanem rajzos, gtafikus ágazatúra.

2020. máj. 3. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem egyértelműen le van írva

2020. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azert ennyire buta nem lehet valami, hogy ne tudja mire jelentkezik. 😂
2020. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még van hátra 4 évem. Xd és am, nekem mindegy hogy milyen rajzos egyetemre megyek, csak jól keressen xD
2020. máj. 4. 15:52
 7/11 anonim válasza:

Csak jól keressen

Na, pont az ilyen lélektelen hozzáállás miatt nem valószínű, hogy jól fog keresni az ember

Saját magadat rakod bele...

2020. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De mit szeretnél csinálni?
2020. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szeretnék csinálni. Ez nálam fura. A rajz mindig felbasz, nem szeretem éppen ezért fogom ezt csinálni, mert amúgy meg tudom. Fura érzés azt csinálni amit szeretek és nem jó. Ezért vállalok el minden rajzos munkát majd, ha jól keres
2020. máj. 6. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:

na jó, kezdjük az elején

hány éves vagy?

melyik tárgyak mennek jól a suliban?

2020. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!