Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláslehetőségek...

Milyen álláslehetőségek vannak latin nyelvtudással?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Semmilyenek
2020. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
szerzetes.
2020. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
mcdonalds, burgerking
2020. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
császár?
2020. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Önmagában, tanári képzettség nélkül leginkább semmi. Tanári képzettséggel esetleg orvosi, jogi egyetemen latin óraadó tanár, de az is kihalásos alapon működik. Ha végzel egy teológiát mellé és beállsz papnak akkor esetleg lesz komolyabb haszna is (pl. a kutatásokhoz eredeti nyelven tudod majd olvasni a szövegeket, amire kevés ember képes).
2020. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A negyediken felnevettem. :D

Ötödik, köszönöm! Én is a tanári (akár magántanári) vonalban látom a legtöbb lehetőséget. Amikről tudok, azok esetleg még a célirányosan klasszika-filológusi, teológusi, régészeti irányultságú pályák, esetleg a levéltárosság, könyvtártudomány bizonyos ágai. Azért is kérdeztem, hátha elkerülte valami a figyelmem.

2020. máj. 6. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Tanár, fordító.
2020. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
5 év és kiöli a google translate...
2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!