Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pensum közvetítői cèg tapaszta...

Pensum közvetítői cèg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nèmetországba mennèk dolgozni a Pensum által. Van valakinek tapasztalata a cèggel?

#munka #tapasztalat #külföldi munka #Közvetítő cèg #nèmet munka
2020. máj. 10. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én épp tegnap leveleztem az egyik hölggyel, nagyon segítőkész és barátságos volt! Ismerősei körből már sok jót hallottam róluk!
2020. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha a nürnbergi melletti mosodai munkára pályázol akkor kösd fel a gyatyád..én 3 hétig bírtam. Magyarok és litvánok dolgoznak ott. Nagyüzemi mosás, napi 10 óra. Idegbeteg főnök. Öregek ottonára mosnak. Van húgyos szros gyatya minden. Nyáron tele van legyekkel az üzem. Munka társak jó fejek, de a munka nagyon szar. Nekem rossz élmény volt.
2020. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!